Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δε μπορεί, κάτι δεν κάνεις καλά. Τουλάχιστον εγώ που το έχω δοκιμάσει σε αρκετά fiesta + το πρώην δικό μου, λειτουργεί. Κλείνεις το τζάμι του οδηγού μέχρι πάνω, αφήνεις το κουμπί και το ξανατραβάς για πάνω κρατώντας το για 10 δευτερόλεπτα. Αντίστοιχα ανοίγεις το παράθυρο μέχρι κάτω, αφήνεις το κουμπί και το ξαναπατάς κρατώντας το πατημένο για 10". Ακολουθείς τη διαδικασία και για του συνοδηγού (από το χειριστήριο του οδηγού όμως).
Μετά από τη διαδικασία, κάνοντας ένα κλικ πάνω ή κάτω, τα παράθυρα θα πρέπει να να κλείνουν ή να ανοίγουν μέχρι τέρμα από μόνα τους.
Επίσης θα πρέπει να ανοίγουν και να κλείνουν από το τηλεκοντρόλ κλειδώνοντας/ξεκλειδώνοντας και κρατώντας το αντίστοιχο πλήκτρο πατημένο για πάνω/κάτω.
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Κι ομως kostg το δοκιμασα παλι και τιποτα.Και 2,3 δευτερα και 10 δευτερα μεχρι και 1 λεπτο το αφησα και τιποτα.Δεν ξερω τι μπορει να μην κανω σωστα αφου η διαδικασια φαινεται ευκολη.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
δοκίμασε να βγάλεις τον αρνητικό πόλο της μπαταρίας για 5 δεύτερα,βάλε τον πάλικαι ξαναδοκίμασε
κουλό μου ακούγεται αυτό που λες Πάνο
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
scorpion αφου αλλαξα μπαταρια γιατι να βγαλω τον αρνητικο πολο παλι?Και εμενα κουλο μου φαινεται.
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Τελικα το προβλημα λυθηκε χωρις να βγαλω αρνητικο πολο,προσπαθησα παλι με τον ιδιο τροπο και εφτιαξαν...μαλλον κατι εκανα λαθος τι να πω :D ;D
 

Georgia89

Member
Oct 25, 2015
231
6
18
ΧΑΝΙΑ
pk91 said:
Τελικα το προβλημα λυθηκε χωρις να βγαλω αρνητικο πολο,προσπαθησα παλι με τον ιδιο τροπο και εφτιαξαν...μαλλον κατι εκανα λαθος τι να πω :D ;D

πες την αληθεια...ολο το σκ εμεινες να κρατας προς τα πανω τους διακοπτες!!!
Παλι καλα ξεμπερδεψες Πανο!
 

pk91

MK7
Member
Apr 28, 2016
250
46
28
32
Που το καταλαβες?Αφου ειπα θα παθουν τιποτα οι μηχανισμοι με τοσο πανω κατω! :D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread