Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Πολύ ωραίες,μπράβο σε όσους τράβηξαν φωτογραφίες.
Βέβαια ένα μεγάλο μπράβο πρέπει να πούμε σε όλους μας που παρεβρεθήκαμε στην συνάντηση που δώσαμε το παρών μας και βγήκαν αυτες οι ωραίες φωτογραφίες.
 
Ήρθε κ η σειρά μου να πω 2λογάκια για το event αν κ λιγο καθυστερημενα λόγο δουλειας!

Όλα ήταν άψογα! Ηρθαν κ μέλη απο πολύ μακριά για να μας τιμήσουνε κ σιγουρα έφυγαν με πολύ καλές εντυπώσεις!

Τα μκ1 είχαν την τιμητική τους αφού ήρθε το πανέμορφο κόκκινο μκ1 του Σταυρου απο Κορινθο!

Η Mairiliz για άλλη μια φορά μας τίμησε με την Liz(ούλα) της

...κ φυσικά ήρθε η Μαρία απο την Σαμο χωρις το κόκκινο φιεστάκι της(το άφησε να ξεκουραστεί στο νησι)

Μιχάλη πολυ καλός ο ήχος απο την εξάτμιση! Με το καλό να προσαρμοστει ο εγκεφαλος κ να σου δώσει τα αλογάκια που περιμένεις!!

Παιδιά πολύ καλές οι φωτο σας!!  ;)
 

vagma

Hero Member
ωραιο το μκ1 με το μικρο τζουτζουκι μεσα που κοιμοταν ενω εξω γινοταν χαμος!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΚ1 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΚ7 ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΙ FIESTA-ΚΗΔΕΣ :) :) :)
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Επειδη ακομα δεν εχω κοιταξει στο περιπτερο, θα σας δημοσιευσουν τελικα στο τευχος Δεκεμβριου ή Ιανουαριου?
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
θα μας ενημερωσει το περιοδικο...λιγη υπομονη παιδια!
 

notorious

Newbie
Nov 28, 2010
3
0
1
53
γεια σας  τρελοπαιδα. λογω οικογ. υποχρεοσεων δουλειας κτλ. μου ειναι δυσκολο να μπενω και να γραφω στο forum.ευχαρηστω για τα καλασας λογια για το μκ1 και το γιοκαμου.θα πρωσπαθω να βρησκω χρονο νασας παρακολουθω.συντομα θα ανεβασω και υλικο με φοτο.γειασας τρελλοfiestaκιδες
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Χαρηκαμε πολυ που εφερες το τερας σου να φωτογραφηθει μαζι με τα δικα μας  ok234.Ορισμενα αυτοκινητα ειναι αυτα που κανουν την διαφορα  ;) .
 

john

Newbie
Nov 17, 2010
2
0
0
Αγαπητοί Fiesta Maniacs,

Ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας στην εκδήλωση που διοργανώθηκε στις εγκαταστάσεις μας. Είναι χαρά μας να φιλοξενούμε πραγματικούς φίλους του αυτοκινήτου που νοιάζονται για τα οχήματά τους και τους δίνουν την αξία που τους αξίζει.

Ο φίλος μας ο Μιχάλης προχώρησε σε ένα full πακέτο εξάτμισης σε προνομιακή τιμή και εντυπωσιακά αποτελέσματα. Για όσους ενδιαφέρονται για κάτι αντίστοιχο ή ακόμα και τελείως διαφορετικό είμαστε πάντα στη διάθεσή σας με δέσμευση καλύτερης τιμής, καλύτερης ιπποδύναμης και καλύτερου οπτικού αποτελέσματος. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες.

Με εκτίμηση,

Γιάννης Κουμπάς
Exhaust Center
info@exhaust-center.gr
www.exhaust-center.gr
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Με την σειρα μου θελω και εγω να ευχαριστησω την exhaust center και οχι μονο, για την φιλοξενια τους,αλλα και για τις γνωσεις - πληροφοριες που μοιραστηκαν μαζι μας οσο αναφορα το συστημα εξαγωγης του αγαπημενου μας Fiesta.H κουβεντα που ακολουθησε  σιγουρα ελυσε πολλες αποριες σε πολλα μελη μας, αλλα παραλληλα βοηθησε και στην διευρυνση των γνωσεων μας περι του θεματος.

Εκ της οργανωτικης
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
το επισημο video απο το maxpower...απολαυστε....  ok234


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F0NUEJEb6us[/youtube]
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread