Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Μυρτοφυτο    (Λιγο πριν την Καβαλα) Απιστευτος συνδυασμος Βουνου-Θαλασσας !!!
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Για μένα το λες ? :p Ο βασικός λόγος που χρειαζόμουν SUV είναι η Τζια, το σπίτι είναι κοντά στα Ξύλα και οι δρόμοι γενικώς στο νησί είναι....μη-δρόμοι :D Ξυλόκαστρο και Θεολόγο δεν έχω κανένα πρόβλημα, άντε να πάω λίγο off-road στα Τρίκαλα ή στο χιονοδρομικό, αλλά that's it. Κυλλήνη θα πάμε, θα το παρκάρω και θα το ξαναπάρω μόλις είναι να φύγουμε, οπότε εκεί μόνο το πήγαινε-έλα με απασχολεί. Α και προφανώς οι χώροι και το φόρτωμα μπαγκαζιέρας-ποδηλάτων....
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Ναι για σένα το είπα  :D. Ακούγεται σαν "διαλέγω μέρη που μπαίνω αμάξι και φεύγω" και όχι τύπου παίρνω αεροπλάνα βαπόρια κτλ..! Οκ... κατάλαβα πάντως..
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Για να πας στη Τζια στυλ "μπαίνω αμάξι και φεύγω" μόνο με την Esprit του Bond θα το καταφέρεις :p

....αλλά τα μέρη δεν τα διαλέγω ακριβώς, εκεί είναι τα σπίτια, οπότε "αναγκαστικά" πάμε εκεί. Πλην Κυλλήνης, που είναι η φετινή επιλογή για να πάμε κάπου διαφορετικά, αν και αυτή η επιλογή έγινε με γνώμονα την ευκολία και την προσβασιμότητα, πέραν των παροχών του Olympia....
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
:D :D :D :D

Ήμουν τόσο κουρασμένος και απρόσεκτος που Τζια δεν είδα αλλά όλα τα άλλα λεγοντας το.  :D
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • #8
Αναχωρώ για Σίφνο αύριο, το Τέρας μπήκε σε κλειστό γκαράζ και θα παραμείνει εκεί μέχρι να επιστρέψω, ελπίζω να είναι η πρώτη και τελευταία φορά που θα χρειαστεί να το αποχωριστώ  :'(
 

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Nikol@r@s said:
Αναχωρώ για Σίφνο αύριο, το Τέρας μπήκε σε κλειστό γκαράζ και θα παραμείνει εκεί μέχρι να επιστρέψω, ελπίζω να είναι η πρώτη και τελευταία φορά που θα χρειαστεί να το αποχωριστώ  :'(

Κοιταξε να περασεις Τελεια Man να ξεκουραστεις να γεμισουν οι μπαταριες κοντα στους ανθρωπους που αγαπας.Οσο για το Fiesta η αληθεια ειναι οτι θα του λειψεις ...αλλα οχι για πολυ  :p
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Scorpion έχω την εντύπωση ότι έχεις πάει πολλα καλοκαίρια Σαντορίνη.. Εμείς κλείσαμε για Πάργα μετά τα μέσα Αυγούστου!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ilias86 said:
Scorpion έχω την εντύπωση ότι έχεις πάει πολλα καλοκαίρια Σαντορίνη.. Εμείς κλείσαμε για Πάργα μετά τα μέσα Αυγούστου!
Καλά θυμάσαι Ηλία
Έχει σπίτι η Χριστίνα
Πάργα απλά τρομερή. Ωραίες παραλίες και γραφικά σημεία
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Εμένα πάλι μου τη βαρεσε φέτος.και ήθελα κάτι σε φάση μπαίνω αμάξι και φεύγω. Έτσι, αποφάσισα να πάω Καλαμάτα και να δω όσα πιο πολλά μπορώ από τα πέριξ. Είμαι ήδη εδώ..
 

MadMan

Original poster
Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
scorpion said:
Για δουλειά θα κατέβει Βαγγέλη
Εμείς φέτος θα πάμε Σαντορίνη

Τελεια η Σαντορινη..ειχα μεινει Φηρα λογω δουλειας κι εγω να στησω ενα καταστημα χονδρικης
Οποτε  κι ο φιλος Νικολ@ρ@ς για δουλεια..Ευχομαι παντως να περασει καλυτερα απ οτι στη Αθηνα :p και με πιο γεματες τσεπες  :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread