Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

<t>Πως σας φαίνεται το forum?</t>

  • Άριστο

    Ψήφοι: 32 37.6%
  • Πολύ καλό

    Ψήφοι: 47 55.3%
  • Θέλει δουλειά ακόμα

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Απαράδεκτο

    Ψήφοι: 0 0.0%

  • Μέχρι στιγμής έχουν ψηφίσει
    85

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Αν και το ειχα πει και στο καλοσορισμα το forum-club ειναι ετσι οπως πρεπει να ειναι! Τελειο για εμενα με ωραιες ξεχωριστες ενοτητες
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Πολυ καλο παιδια και οσο παει γινετε και καλυτερο!! μπραβο στα παιδια απο την οργανοτικη που κανουν παντα οτι πιο δυνατο γινετε και σε εμας που σας βοηθαμε οσο μπορουμε!!
το μονο που εχω να πω οτι ειναι η δευτερη βδομαδα που το φορουμ εχει λιγο πεσει και δεν ξερω το γιατι!!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ολα αυτα που γινονται τις τελευταιες βδομαδες(μην πω μηνες) Αντρεα στην χωρα,μας εχουν επηρεασει ολους.Λογικο ειναι αυτο να αποτυπωνεται και στο φορουμ.Θα ανεβουμε παλι,μην ανχωνεσαι  ;)
 

fordakias

Hero Member
Rookie
Jun 9, 2012
20
0
1
Από τα καλύτερα στησίματα φόρουμ που έχω συναντήσει...ευανάγνωστο,καθαρό και πολύ καλή ενημέρωση!!!συνεχίστε έτσι...
 

graf

Member
Mar 24, 2012
115
0
0
μπραβο παιδια πολυ καλο υπαρχει και αυτη η ελλαδα.
 

dimitra

Pro Member
Dec 28, 2012
482
0
0
34
Κερατσίνι
Θα το χαρακτήριζα Πολύ καλό ok234..!Δε θα πώ..άριστο,γιατί πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης και γιατί τίποτα δεν είναι τέλειο..!
 

tabas

Pro Member
Feb 15, 2013
375
1
0
43
Μιας και είμαι γραμμένος σε άλλα 5forum μπορώ να πω πως έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά εδώ.Οργανωμένο και εύκολο στην περιήγηση.Συγχαρητήρια στους συντονιστές.keep up thw good work
Υ.Γ. Να γλύψω και άλλο ή φτάνει?
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
tabas said:
Μιας και είμαι γραμμένος σε άλλα 5forum μπορώ να πω πως έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά εδώ.Οργανωμένο και εύκολο στην περιήγηση.Συγχαρητήρια στους συντονιστές.keep up thw good work
Υ.Γ. Να γλύψω και άλλο ή φτάνει?
φτανει φτανει καλα ειναι..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread