Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

May 15, 2011
282
1
0
31
στο παρκιν αριστερα με τα φωτα???δεν πηγα καν πισω απο εκει φατσα καρτα μπροστα στο συρματοπλεγμα το εβαλα!!! ;)



ξεχασα να πω για τις ζαντες που φοραει τις ΟΖ τις ακτινωτες να ολοκληρωσω την ρουφινια μου!!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Xαχαχαααα. Είδα κι εγώ το δικό σου Θοδωρή παρκαρισμένο, αλλά ήταν στο απέναντι πάρκινγκ (με τις μπασκέτες). Εγώ είχα παρκάρει στο μεγάλο πάρκινγκ φάτσα κάρτα στα συρματοπλέγματα..
 

brosz

New member
Σεπτ. 11, 2011
62
0
0
33
Αθήνα
Μολις χθες γυρισα απο 3μερο ταξιδι στην καρδιτσα και εχω να πω οτι σε ολη την διαδρομη και στον γυρισμο αντικρισισα
μονο 2 φιεστακιααα το ενα στην καρδιτσα και το αλλο αθηνων λαμιας..
Και εγω που νομιζα οτι θα γινοταν χαμος!
Πως σας φενετε εσας?
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Σήμερα στην Θηβών στον Πειραια είχε κατεβεί ο thanos για δουλειές γύρω στις 16:00
τα είπαμε και λίγο


Και κάποιος κύριος σήμερα άλλαζε λαδάκια..... giggle giggle
 

thanos

Rookie
Nov 27, 2010
45
0
0
41
ΑΘΗΝΑ
και να θες να κρυφτεις δεν μπορεις με πατησε ο ιακωβος με το γρηγορο

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1353958369[/time]
σημερα εγω πετυχα την χριστινα του βασιλη την αδερφη στην λεωφορο δημοκρατιας στον exhaust center
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
thanos said:
σημερα εγω πετυχα την χριστινα του βασιλη την αδερφη στην λεωφορο δημοκρατιας στον exhaust center
έβαζε εξάτμιση και εκείνη? qq qq qq
 

georgemav

Member
Jun 8, 2012
245
0
0
πήρε το μάτι μου ένα ωραίο Fiesta έξω από το γνωστό σουβλατζίδικο της άνω γλυφάδας ''άριστων''.......ήταν κανένας από εδώ????????
 

georgemav

Member
Jun 8, 2012
245
0
0
απότι είδα της φωτο για το Fiesta του μηνα πρέπη να ήταν ο marvin.........
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
Ναι φίλε εγώ ήμουν. Με μπέρδεψες λίγο με το σουβλατζίδικο που είπες γιατί βασικά ήμουν απέναντι στο American Burger και έτρωγα το "πρωινό"  :D μου μπέργκερ στις 11.30 το βράδυ!!!
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Σήμερα το μεσημεράκι, καθώς γυρνούσα από την δουλεία, είδα το κοκκινάκι του Darvil παρκαρισμένο....
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
εχτες το μεσημερι στο βολο στα μαυρα ντυμενος με μαυρο δικυκλο οχημα AR15firing στημενος σε μια διασταυρωση ετοιμος να με καρφωσει ο makro. με κορναρε πρωτος αλλα τον καρφωσα πρωτος  biggrin παρτα!
 
May 15, 2011
282
1
0
31
Μολις πριν 5 λεπτα περασε το φιεστα του μηνα απο το στενο που μενω και δουλευω!!!αιγαλεω στη μυριοφυτου αλλιως στο ικα..η αλλιως..εοπυυ!!:p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread