Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
:D δεν ημουν εγω παιδια...εκτος και αν το αμαξι μου εχει γινει ΚΙΤΤ και βγαινει τα βραδια μονο του εξω!!! και μεταμορφωνει και τις ζαντες σε μαυρες για να σας ξεγελαει! Πρεπει να κοψω τις πολλες ταινιες επιστημονικης φαντασιας....Το ξερω! winkwink
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
χθες το βραδυ στην ιερα οδο τα ψιλοειπαμε γτ βιαζομασταν με ενα μπλε μοτορσπορ...ας μιλησει ο κατοχος :p
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Χθες το μεσημεράκι, κατά τις 3 παρά, εθεάθη ο κάτοχος μαύρου mk7 look sport στην Αράχοβα. Τα είπαμε λιγάκι  giggle  και γενικά προέκυψε μια ευχάριστη συνάντηση στην ύπαιθρο  ;)
 

nikos drift

Pro Member
Apr 24, 2011
348
0
0
Μόνο λιγάκι τα είπαμε??? Μέχρι και το check σβησαμε!!! Περάσαμε τέλεια και ας μην το είχαμε κανονίσει!!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Αμάν αυτό το check  qq  "λ" βλέπεις στον ύπνο σου;  tease

Όντως περάσαμε τέλεια.  :)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Nα πω και εγω με την σειρα μ οτι χαρηκα πολυ που συναντησαμε τον Νικο με την Ζωη και τα ειπαμε ''λιγακι'' και οντως το αποτελεσμα ηταν οτι περασαμε τελεια και πως νυχτωσε εξω δεν το καταλαβαμε καν....οσο για το τσεκ,Ζωη ειπαμε:παρε μαρκαδορο και ζωγραφησε το να μην το βλεπει γιατι δεν σε βλεπω καλα giggle giggle giggle
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
43
Νεα Ιωνια
λευκο μκ7 με διπλη ριγα στο καπο και στις πορτες, χτες στο ν.ηρακλειο περιπου στις 7¨30 κανενας απο εδω η  να αρχισω να κολαω και εγω χαρτακια για το γρουπ μας??
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Darvil said:
η  να αρχισω να κολαω και εγω χαρτακια για το γρουπ μας??

κακος δεν το εχεις κανει ακομα giggle giggle

σημερα το μεσημερι κατα τις 15:30-16:00 εξω απο την ΒΡ στην μεταμορφωση(κατω απο την γεφυρα) ειδα το stuparartαμαξο αλλα δεν προλαβα να δω ποιος το οδηγουσε...
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
43
Νεα Ιωνια
nos7 said:
κακος δεν το εχεις κανει ακομα giggle giggle.
βασικα δεν εχω.. αλλα οταν τυχαινει και βλεπω κανεναν εξω απο το αμαξι του κατι κανω.. :)
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Εγω σημερα ειδα το αμαξι του mariou παρκαρισμενο στο βενζιναδικο της shell επι της αλιμου γυρω στις 21.00, αλλα εκεινος δεν ηταν καπου εκει
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ηλία εκεί παρκάρει συνήθως, αλλά ο ίδιος δεν ασχολείται πλέον με το forum ώστε να δει αυτό το μήνυμα...
 

Darvil

Member
Apr 2, 2012
108
0
0
43
Νεα Ιωνια
μαύρος γρήγορος και.. λίγο παράνομος;;; αυτοκόλλητο δεξιά απο την πίσω πινακίδα .. αναστροφή στη λεωφόρο μαραθώνος στα φανάρια που στρίβουν για Αττική οδό πριν κανά 4ωρο;; ποιος;;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ποιο fiesta κατηφοριζε πριν λιγο (κατα τις 3 παρα 20) προς Αλιμου; Δε θα πω χρωμα  qq
 
May 15, 2011
282
1
0
31
σημερα κατα τις 8.30 το απογευμα αγνωστου ονοματος μαυρο Μκ7 στο παρκιν στο μικρολιμανο με παλιο αυτοκολλητο του club διπλα απο αυτο ενα του exhaust center και πισω κατω απο το λογοτυπο fiesta by car center με πινακιδα ΙΚΧ-**** και εσωτερικα οθονη!!!παραπανω στοιχεια δεν εχω...νομιζω δεν ειναι και λιγα για πειτε ποιος??
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Thodorisfiesta said:
σημερα κατα τις 8.30 το απογευμα αγνωστου ονοματος μαυρο Μκ7 στο παρκιν στο μικρολιμανο με παλιο αυτοκολλητο του club διπλα απο αυτο ενα του exhaust center και πισω κατω απο το λογοτυπο fiesta by car center με πινακιδα ΙΚΧ-**** και εσωτερικα οθονη!!!παραπανω στοιχεια δεν εχω...νομιζω δεν ειναι και λιγα για πειτε ποιος??

τα υπολοιπα φιεστα μεσα στο παρκιν δεν τα ειδες?  tease
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread