Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Σημερα στην Ν.Σμυρνη δεν θυμαμε nickname αλλα ητανε λαχανι MK7 γυναικα οδυγος με ειδε με το Cherokee μπροστα τις την αφησα περασε την χαιρετησα αυτα...χαχα
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Ναι ναι εγώ ήμουν...και έλεγα ποιος είναι αυτός ο ... που με χαιρετάει....

Κι εγώ χτες είδα ένα λευκό πεντάθυρο, με διπλή εξάτμιση και αυτοκολλητάκια στον Άλιμο....
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
εγώ εχθές γύρω στις 12:30 είδα έξω από το ταχυδρομείο στην Θηβών,στον Πειραιά την σαύρα του Andreas19
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
χα χα χα !!! και ένιωθα ότι κάποιος με παρακολουθεί !!!!! σήμερα ήμουν τελείως χαλαρός όμως :p
Και είδα ένα άσπρο mk7 με 17ares στην γωνια κοίταξα για αυτοκόλλητα αλλα δεν πρόσεξα :p
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Ναι αλλα δεν ειπες οτι ηταν πιτα κατω και με πλαινους μασπιεδες!!!  κι εγω πριν λιγο ειδα στην εθνικη (κιφησο) στο ρευμα προς πειραια, απο τις τρεις γεφυρες το παλιο μου μαυρο 6αρι!! και μετα απο τοσα χρονια δεν εχει αλλαξει τπτ πανω του!!
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
ασπρο 7αρι ειδα στην παραλιακη  ok234......και με ακολουθησε.ποιος κυριος ηταν?  Υ.Γ. sorry που ''πλακωθηκα'' μετα αλλα ως συνηθως βιαζομουν να παω για δουλεια  ;D                                                     
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Σημερα το πρωι ανεβαινοντας για Κομοτηνη στην Ε.Ο Αθηνων- Λαμιας καπου κοντα στην εξοδο για Χαλκιδα, πετυχα ενα μαυρο μκ7 με αυτοκολλητο, ΙΚΝ πινακιδα και 17αρες. Περασα διπλα του και μετα του κορναρα. Ποιος ειναι?
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Focusman said:
Σημερα το πρωι ανεβαινοντας για Κομοτηνη στην Ε.Ο Αθηνων- Λαμιας καπου κοντα στην εξοδο για Χαλκιδα, πετυχα ενα μαυρο μκ7 με αυτοκολλητο, ΙΚΝ πινακιδα και 17αρες. Περασα διπλα του και μετα του κορναρα. Ποιος ειναι?

Ο Γιαννακης ο Ζετεκ πρεπει να ηταν!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Όχι, εγώ έχω 6άρι και είμαι και ήσυχος  ::)  Ας παρουσιαστεί ο ίδιος μόλις το δει  qq
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Σήμερα κατά τις 12μιση το πρωί το αμάξι του Marvin στην οδό Βρεσθένης στο Νέο Κόσμο παρκαρισμένο!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread