Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
σήμερα κατά τις 16:30 πέρασα από το μαγαζί τον παιδιών στην θηβών ( μάριος ανδρέας19 )
χωρίς να σταματήσω λόγο κάποιες δουλειάς....
Γύρισα μετά από κανένα 15αλεπτο αλλα είχαn φύγει για μια δουλειά οι κύριοι παρακαλώ !!! :)
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
εγώ είδα τον κύριο crazy στον Κηφισό κατά τις 2, τα είπαμε λίγο εν κινήση και μετά συνεχίσαμε την πορεία μας...   ;)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
PanosWhite said:
σήμερα κατά τις 16:30 πέρασα από το μαγαζί τον παιδιών στην θηβών ( μάριος ανδρέας19 )
χωρίς να σταματήσω λόγο κάποιες δουλειάς....
Γύρισα μετά από κανένα 15αλεπτο αλλα είχαn φύγει για μια δουλειά οι κύριοι παρακαλώ !!! :)

Λάθος timing ρε παιδί μου tease
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
όντως ... δεύτερη φορα :( είσαστε και πολυάσχολοι τι να κάνουμε :D
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Πριν λίγο στην Βουλιαγμένης λευκό 7αρι sport με αυτοκόλλητα στο ύψος του μετρό της Δάφνης!! του κόρναρα αλλά μάλλον δεν με κατάλαβε γιατί ήμουν με το gti!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
marios said:
Πριν λίγο στην Βουλιαγμένης λευκό 7αρι sport με αυτοκόλλητα στο ύψος του μετρό της Δάφνης!! του κόρναρα αλλά μάλλον δεν με κατάλαβε γιατί ήμουν με το gti!!

Εσυ με τη golfara, προχθες  ο Αντρεας με το σμαρτ που να σας γνωρισουμε!!!!
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
marios said:
Πριν λίγο στην Βουλιαγμένης λευκό 7αρι sport με αυτοκόλλητα στο ύψος του μετρό της Δάφνης!! του κόρναρα αλλά μάλλον δεν με κατάλαβε γιατί ήμουν με το gti!!
αν είχε κίτρινα φώτα και 16ρες τότε πρέπει να είναι ο Γιώργος (no mercy)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Ο κυριος ακριδας σημερα το απογευμα στην Θηβων στο γνωστο μερος!! ειχε κοκκινο φαναρι και κοντευε να βγει απο το παραθυρο το παλικαρι για να πει ενα γεια!!! κουνισαμε χερια και συνεχισε!!
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
marios said:
Πριν λίγο στην Βουλιαγμένης λευκό 7αρι sport με αυτοκόλλητα στο ύψος του μετρό της Δάφνης!! του κόρναρα αλλά μάλλον δεν με κατάλαβε γιατί ήμουν με το gti!!
Το ειδα και εγω Μαριε ημουνα πανω κατω Βουλιαγμενης συνεχεια...το μπηκα σπιτι
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Χτες το βραδυ ειδα τον ακριδα τον μικρο στα ιμαλαια στον Πειραια..Τα ειπαμε μεχρι να φαω και μετα φυγαμε...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Σήμερα το αυτοκίνητο του κυρίου Ακρίδα παρκαρισμένο στην Παλαμιδίου στον Πειραιά κατά τη 1 και μισή!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
vouts said:
Χτες το βραδυ ειδα τον ακριδα τον μικρο στα ιμαλαια στον Πειραια..Τα ειπαμε μεχρι να φαω και μετα φυγαμε...


Η ιστορια επαναληφθηκε...Το ιδιο σκηνικο και εχτες μονο που με προλαβε....Ειχε παει νωριτερα απο μενα....
 

spartan21

New member
Mar 30, 2011
66
0
0
35
ΜΕΝΙΔΙ
manager said:
επειδη δουλευω εκει κοντα το παρκαρω συνεχεια εκει τριγυρω και η πλακα ειναι οτι μια μερα τα ειχαμε παρκαρει ακριβως διπλα και προς στιγμην εφαγα σκαλωμα...χεχε!!!
χαχαχαχα ναι ρε φιλε κ εγω εβλεπα το δικο σου αλλα δεν ηξερα οτι εισαι στο κλαμπ!
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
marios said:
Σήμερα το αυτοκίνητο του κυρίου Ακρίδα παρκαρισμένο στην Παλαμιδίου στον Πειραιά κατά τη 1 και μισή!!
ok234 θα ημουν στο φιλαρακι μου που εχει το ρακομελαδικο............την επομενη που θα με δεισ μπεσ μεσα να τα πιουμε παρεα tease

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]14, Δεκέμβριος, 2011, 03:32:14[/time]
qq qq qq
vouts said:
Η ιστορια επαναληφθηκε...Το ιδιο σκηνικο και εχτες μονο που με προλαβε....Ειχε παει νωριτερα απο μενα....
εγω φταιω που δεν σου εφαγα τα καλαμακια να κλαις :D να δω μετα θα με μαρτυρησεις tease

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1323839329[/time]
ειδα 2 ασπρα στη θηβων αλλα οι ιδιοκτητες....απων  ::)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
akridas07 said:
ειδα 2 ασπρα στη θηβων αλλα οι ιδιοκτητες....απων  ::)

Θα ήμασταν μέσα στο μαγαζί!! ;D


Σήμερα κατά τις 6μιση με 7 παρά το αυτοκίνητο του Ντόντου παρκαρισμένο με αλάρμ πάνω στη Θηβών λίγο πριν το ύψος του μετρό στο Αιγάλεω!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μαυρο 7αρι σπορτ με 16αρια σημερα κατα τις 9 παρα στην πειραιως στο υψος της ΙΟΝ στο ρευμα προς Πειραια!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Πριν απο λιγο στη B.P τον βουτς και τον nick και ειπαμε λιγακι!!!
Δεν τους βλεπουμε στις συναντησεις τους βλεπουμε τουλαχιστον στα κοντροστεκια!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread