Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Ρε συ λες να μου το εκλεψαν?Κατσε να παω μεχρι το γκαραζ να δω... giggle giggle
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
προχθες το βραδυ οπως εκανα την βολτα μου προς γαλατσι ειδα πανω στην βεικου το αμαξι του crazy,το ειδα και εκεινον σταματησα μιλησαμε κιολας

σημερα στις 14:45 ειδα στη ακτη μουτσουπουλου στο λιμανι του κυριο vouts  και πιο μετα επι της θηβων ειδα τον μικρο ακριδα με φρεσκοπλυμενη την fiestara του
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
8:15 σήμερα είδα τον κύριο Ιάκωβο να κόβει βόλτες με το αμάξι Αγίου Ελευθερίου - Δωδεκανήσου.
Άλλοι δουλεύουν και άλλοι κόβουν βόλτες!!!!!!
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
akridas07 said:
8:15 σήμερα είδα τον κύριο Ιάκωβο να κόβει βόλτες με το αμάξι Αγίου Ελευθερίου - Δωδεκανήσου.
Άλλοι δουλεύουν και άλλοι κόβουν βόλτες!!!!!!
ναι,το πηρα σημερα να το παω για μπανακι.....
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Περασε κανεις απο εδω με mk7 ασπρο sport με εξατμιση απο μικρολιμανο χτες γυρω στις 9???Στην αρχη ψαρωσα και νομιζα οτι ηταν ο μιχαλης αλλα επεσα εξω.... :mad:
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πριν από καμιά ώρα και κάτι είδα στην παραλιακή στο ύψος του Μοσχάτου προς Πειραιά μία άσπρη σαύρα. Αλλά δεν την οδηγούσε ο scorpion  qq
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
kostg said:
Πριν από καμιά ώρα και κάτι είδα στην παραλιακή στο ύψος του Μοσχάτου προς Πειραιά μία άσπρη σαύρα. Αλλά δεν την οδηγούσε ο scorpion  qq
:D :D :D :D
σωστος φιλε....το εξακριβωσα giggle giggle
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
στην Αργυρουπολεως κοκκινο mk6 με after market ζαντα μαυρη και αεραγωγο στο καπο,πρεπει να ειναι πολυ καιρο σε ακινησια γιατι τα δισκοφρενα εχουν πιασει μακα!ομορφο και αγριο!ξερει κανεις κατι?
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
puma-r said:
στην Αργυρουπολεως κοκκινο mk6 με after market ζαντα μαυρη και αεραγωγο στο καπο,πρεπει να ειναι πολυ καιρο σε ακινησια γιατι τα δισκοφρενα εχουν πιασει μακα!ομορφο και αγριο!ξερει κανεις κατι?

οχι, αλλα ανα παραμείνει σε ακινησία και είναι 16αρι να πάμε να το "σηκώσουμε" για να το κάνουμε τούρμπο για το κλαμπ!!!χαχχααχαχ
 
turbomaniac said:
οχι, αλλα ανα παραμείνει σε ακινησία και είναι 16αρι να πάμε να το "σηκώσουμε" για να το κάνουμε τούρμπο για το κλαμπ!!!χαχχααχαχ

πεταμένα λ7 Θειο!!
Μκ1 θα τουρμπησουμε για να πιάσουν τοπο!! χααχα
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Αποψε κατα τις 9:30 ενα ασπρο φιεστα μκ7 σπορ μεσα στο σεφ του κορναρω [ασχετα εγω οταν βλεπω φιεστακι παντα χερεταω(η μαμα μου μου εμαθε καλους τροπους) ;)] και τον βλεπω μετα με αλαρμ και παρκαρω εγω (σου πηρα την θεση νια νια νιανιααα νια)σκεφτηκα...
Φτου ενας nos!
ΞΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ καποιος γιατι θα τα φυλαει! :D :D :D
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ποιο κόκκινο fiesta mk6 ανηφόριζε πριν λίγο (κατά τις 14:00) προς Κηφισιά/Νέα Ερυθραία κλπ;
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Σήμερα το πρωί είδα στην Ε.Ο τον φίλο Dog (pitbull) να κρατάει έναν φραπέ γλυκό στο χέρι και να ρίχνει δυο κενές σε ένα.. αν πρόσεξα καλά ST αγνώστου ταυτότητος  ;D  tease
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ειχα βαλει τον μαγικο ζωμο  AR15firing και παταγα οτι εβρισκα μπροστα μου(ειχα και ευνοικο ανεμο).Σε μπανισα αγοραρε,δεν περνας απαρατηρητος  :-*
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
ntontos said:
Αποψε κατα τις 9:30 ενα ασπρο φιεστα μκ7 σπορ μεσα στο σεφ του κορναρω [ασχετα εγω οταν βλεπω φιεστακι παντα χερεταω(η μαμα μου μου εμαθε καλους τροπους) ;)] και τον βλεπω μετα με αλαρμ και παρκαρω εγω (σου πηρα την θεση νια νια νιανιααα νια)σκεφτηκα...
Φτου ενας nos!
ΞΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ καποιος γιατι θα τα φυλαει! :D :D :D

ΕΣΥ εισουν που μου πηρες την θεση?? ?? ?? και γιατι δεν μου μιλησες??
σε κοιταζα,ειδα οτι δεν εχεις αυτοκολλητα,δεν κοιταγες και λεω δεν θα ειναι κανενας δικος μας!!
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
nos7 said:
ΕΣΥ εισουν που μου πηρες την θεση?? ?? ?? και γιατι δεν μου μιλησες??
σε κοιταζα,ειδα οτι δεν εχεις αυτοκολλητα,δεν κοιταγες και λεω δεν θα ειναι κανενας δικος μας!!
Ναο εγω ημουνα εχω αυτοκολλητο στο πισω παρμπριζ χαχα με ενα φιλαρακι ησουν και εγω με την γυναικα!
Εγω νομιζα πως παρκαρες και θα ερχοσουν αλλα μπααααα...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
χαχαχαχ.....φιλαρακι??μια πολυ καλη μου φιλη ηταν!!!και στο σεφ βρηκα και αλλες 3 φιλες μου για να παμε στο ΝΑΙ να κανουμε εκπληξη στον κολλητο μου που ειχε γενεθλια!!βασικα ειμουν τοσο αποροφημενος με ολη την προετοιμασια που απλα δεν ειδα αυτοκολλητα και δεν εδωσα σημασια!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread