Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kundun

Member
Jan 31, 2015
105
0
0
42
Αθήνα
thodoris_fiesta said:
χθες το απογευμα 4.20 στην γεφυρα απο γκαζι για νεο κοσμο (δεν θυμαμαι πως λεγεται ) Mk7 μαυρο (μαλλον 1.4) 3d κοιταχτηκαμε με το παλικαρι  εγω πηγαινα προς γκαζι αυτος προς νεο κοσμο. δεν εχω αυτοκολλητο και δεν εδωσε σημασια, ειχε led στα μικρα φωτα μπροστα και το ενα αναβόσβηνε. 

Χαχαχα! Εγώ ήμουν σε είδα που κοίταξες. Ναι έχω ένα θέμα με τα led περιμένω τα Cree μου. :mad: το ένα κάνει flash και το άλλο μερικές φορές strobe. (πολύ χριστουγεννιατικο, ρόμπα τέλειος) 
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
ελπιζω να μην ηταν απο το club ο ανοητος με το μπλε fiesta mk6 με λευκες λωριδες και αρχικα πινακιδας κοκ
προσπεραση μεσα στο κεντρικο δρομο στην νεα αγχιαλο σε φαναρια και διπλη γραμμη 2 αυτοκινητα και ενα φορτηγο που πηγαινε με 30χμ δηλ το λογικο οριο σε κατοικημενη περιοχη
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Όλοι έχουμε κάνει λάθη οπότε καλό είναι να λείπουν οι χαρακτηρισμοί, δεν τον δικαιολογώ σε καμία περίπτωση  ::)
 

Astral

Member
Σεπτ. 1, 2012
143
0
0
33
Αθηνα
Ποιος maniacos ηταν σημερα Αραχωβα με λευκο mk7.5 και μαυρο ζαντικο παρκαρισμενος στην αρχη της πολης;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Λευκό Fiesta mk7 sport, με αυτοκόλλητο maniacs limited edition και χαρακτηριστικό αεραγωγό στο καπώ, λίγο νωρίτερα το απόγευμα στην Κηφισιά.
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Εχθές επί της Πέτρου Ράλλη,έξω από τα στρατολογικά γραφεία είδα τον nos7 με το όχημα της δουλειάς....κόρναρα...φώναξα...αλλά τίποτα


Από σήμερα βλέπω το αμάξι του Τριαντάφυλλου εκεί που το έχει αφήσει
 

Geo

New member
May 28, 2010
92
0
6
Athens
Ωραιο λευκο Φιεστακι κοντα στην πλατεια Παπαδιαμαντη με πινακιδα ΝΙΡ νομιζω σημερα το πρωι. Αυτοκολητα μπολικα.
 

Mahmoud

Rookie
Mar 1, 2018
12
0
0
Χθες εκει που προσπαθούσα να κάψω τα προχθεσινά σουβλάκια ειδα ενα λευκο mk7 5πορτο με αυτοκολλητο πισω δεξιά !
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread