Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
AndreasEcoBoost said:
Σήμερα το μεσημέρι Λ.Β.Σοφίας έξω απτην Βουλή λευκό mk6 με αυτοκόλλητα στα πλάγια (έλειπε το F) και αν είδα καλά με καρεκλάκι μωρού πίσω... (Ιάκωβε νόμιζα ήσουν εσύ)

Αντρεα μονο και μονο που λες οτι ελειπε το F απο το αυτοκολλητο θα επρεπε να ειχες αποκλεισει την πιθανοτητα να ειναι ο Ιάκωβος... tease
το μεσημερι η σαυριτσα ξεκουραζοταν στο γκαραζ.. το πρωι ισως να φανηκε απο κεινη την περιοχη.. :p
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
AndreasEcoBoost said:
Σήμερα το μεσημέρι Λ.Β.Σοφίας έξω απτην Βουλή λευκό mk6 με αυτοκόλλητα στα πλάγια (έλειπε το F) και αν είδα καλά με καρεκλάκι μωρού πίσω... (Ιάκωβε νόμιζα ήσουν εσύ)

Δεν ήμουν εγώ....από εχθές το πρωί είναι αραγμένη και ξεκουράζετε
 

AndreasEcoBoost

New member
Jan 13, 2014
52
0
0
Αθήνα
Σήμερα ξημερώματα Λ. Ποσειδώνος με ρεύμα προς Συγγρού μπλε ST mk 7.5 με εξάτμιση, splitter και φίλτρο που ακουγόταν μέχρι την Θεσ/νικη πήγαινε κομμάτια vs Colt και VW Golf. Αν και παρακινδυνευμένη ενέργεια πάνω στην στροφή...Νομίζω τους φάγαμε...κανείς από δω?
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Τετάρτη βράδυ(23:40?!) στην πλατεία Παναγούλη(Μπραχάμι) Fiesta MK7.5 ST RedRace(Με φρυδάκι mountune)!Who?!

Υ.Γ:Δυστυχώς πέρναγα τρέχοντας δεν πρόλαβα να το αγκαλιάσω  :'(
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Ποιον είδα τώρα στον δρόμο??? Τον kostg.. ευσεινηδητος οδηγός που πρα την κίνηση...δεν ακούμπησε τη ΛΕΑ  ;)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Xαχαχαχαααα. Κι εσύ το ίδιο, αλλά είδες ε, σου καλύπτω τον όμορφο sport πισινό, μπροστά σε έχω.
Πολλή κίνηση, τι συνέβη πάλι...
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Χα χα...το σκεφτόμουν αυτό...δηλαδή ότι καλό που σε έχω φρουρό. Στην πινακίδα έλεγε ατύχημα στα κτελ...τώρα τι να σου πω..! Είναι και τα έργα έξοδο αχαρνων, είναι και Παρασκευή...
Έπρεπε να πιάσω αριστερή να τα λέγαμε. Τόση ώρα που ήταν θα ήταν σαν να πίναμε καφέ! Και το έκανα αλλά έσπασε ή κίνηση μετά και δεν..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Εγώ έφυγα δεξιά, στην Αττική οδό, δεν άντεξα, είχα σχεδόν μία ώρα από Βαρυμπόμπη μέχρι την είσοδο της Αττικής οδού. Πού να έφτανα στη Γλυφάδα. Πήγα από Καρέα και σχεδόν καθόλου κίνηση...
Αν πίναμε και καφεδάκι παράλληλα, θα περνούσε μια χαρά η ώρα.
Ωραίες οι μόντες σου πάντως. Και η ζάντα μου άρεσε, όπως και τα νίκελ. Μόνο τα σπόιλερ μπροστά λείπουν..
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Τα νίκελ έχω αρχίσει και τα συνηθιζω αν και εξακολουθώ να σκέφτομαι το μαύρο. Όσο για τις ζάντες αν σου αρέσουν τόσο, θα σου κάνω καλή τιμή αν τις θες  :D. Πραγματικά δεν τις αντεχω...
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Τώρα, όχι τον ίδιο αλλά το αμάξι παρκαρισμένο, στον Νέο κόσμο του Nexus ή του The Ace. Πολύ όμορφο!
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Kostg εγώ ήμουν! Χαρηκα που σε είδα(έστω και γι αυτό το λίγο..
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Fiestaris said:
Τώρα, όχι τον ίδιο αλλά το αμάξι παρκαρισμένο, στον Νέο κόσμο του Nexus ή του The Ace. Πολύ όμορφο!

Όχι εγώ πάντως, Σάββατο είμασταν Αττικό Πάρκο.

Χθες-προχθές, άσπρο Sport παρκαρισμένο μπροστά από το σπίτι μου Αγ.Παρασκευή, πίσω από παρόμοιο επίσης άσπρο Sport (σίγουρα κατάλαβε ποιος είναι)....
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Απόψε βράδυ πάνω στη Μεταξά στη Γλυφάδα λευκό μκ7 με αυτοκόλλητα του κλαμπ και καρμπόν αυτοκόλλητο στην οροφή..ποιος;
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Σήμερα πρωί 8:55 το πρωί, στην Λ. Ποσειδώνος και βγαίνοντας στην έξοδο για την Αθηνών - Λαμίας (Κηφισός), μαύρο sport fiesta (MK7 νομίζω) που το οδηγούσε κοπέλα με σήμα του φόρουμ στο πόρτ μπαγκάζ. Ποιά ήταν?
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Αν έπηξα? Φουλ.. λέω κάτι θα έγινε εκεί προς σεφ (συμβάινει καμιά φορά) και όταν ακούω που και τι έγινε λέω καλά... άστο..! Βγήκα από Π. Ράλλη, ανέβηκα Πειραιώς... Ομόνοια και μετά Αχαρνών και ξαναβγήκα Ε.Ο.
Αν ερχόμουν από Αίγιο.. παίζει να έφτανα και πιο νωρίς.
Φαντάζομαι και συ το ίδιο έπαθες..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Fiestaris said:
Φαντάζομαι και συ το ίδιο έπαθες..

Mπα, κ*λοφαρδία, άκουγε χθες το βράδυ η γυναίκα Λάμψη και μόλις ξεκινάω πρωί πρωί για τη δουλειά και βγαίνω Βουλιαγμένης, ακούω τον Λιάγκα να λέει για μια νταλίκα που δίπλωσε στον Κηφισό. Ε, επιτόπου δεξιά λωρίδα, έξοδος και ανέβηκα από Καρέα. Οπότε τη γλύτωσα...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread