Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

tabas

Pro Member
Feb 15, 2013
375
0
0
42
Είχε και εξατμισή με μεγάλη μπούκα (υπερβολική κατ'εμέ).
Γενικά σου τραβούσε το μάτι!
 

tabas

Pro Member
Feb 15, 2013
375
0
0
42
Συγνωμη, θεωρουσα οτι δεν υπηρχε προβλημα απο την στιγμη που δεν φαινεται η πινακιδα...
 

Tzimakos

Rookie
Σεπτ. 15, 2013
31
0
6
Μαύρο Ford Fiesta ST MK7,5 χθες το απόγευμα στην παραλιακή γύρω στης 18:30-19:00 το απόγευμα με αυτοκολιτακι του club στο πλάι !! Ποιανού ειναι ; Ηταν τρομερό
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Εσύ ήσουν δίπλα μου; Δεν είχες αυτοκόλλητα και δεν το κατάλαβα. Μου άρεσε όμως το fiesta σου, με το φιμέ του, τα προβολάκια του, μια χαρά  ;)

tabas said:
Συγνωμη, θεωρουσα οτι δεν υπηρχε προβλημα απο την στιγμη που δεν φαινεται η πινακιδα...

Κανένα πρόβλημα, απλά αποφεύγουμε να βάζουμε φωτογραφίες από μη μέλη, γιατί ποτέ δεν ξέρεις...
 

Tzimakos

Rookie
Σεπτ. 15, 2013
31
0
6
Ναι εγω ημουν και μπήκα μπροστά σου δεξιά μετα !! Φιλε να το χαιρεσαι ηταν πραγματικά πανέμορφο αν κάποια στιγμή εχεις την καλοσύνη θα μπορουσες να μου στείλεις με ποιον τροπο έφτιαξες τα φώτα σου xenon στο συγκεκριμένα χρώμα και που; Ψάχνω καιρό να το κάνω και στο δικο μου φιέστα αλλα δεν εχω εμπιστευτεί κάποιον ακομα ... Καταλαβαίνεις !! Οσο για το αυτοκολιτακι δεν ξέρω απο που μπορώ να το παρω
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Έχεις ρωτήσει για xenon σε αντίστοιχο θέμα αν θυμάμαι καλά, αλλά δεν έχω απαντήσει καθώς γενικά τα ηλεκτρικά/ηλεκτρονικά των αυτοκινήτων μου τα πειράζω μόνος μου. Λάμπες xenon Η7 OEM χρώματος (5000Κ) με μεταλλικές βάσεις χρησιμοποιώ και ballasts canbus με επιπλέον αντιπαρασιτικά φίλτρα. Δεν έχω πετύχει κάποιο τόσο "ψαγμένο" μαγαζί εδώ στην Ελλάδα καθώς οι περισσότεροι (αν όχι όλοι) προωθούν τα απλά kits xenon 6000Κ ή 8000Κ. Και φυσικά το κόστος είναι αρκετά πιο αυξημένο σε σχέση με αυτά τα σετ που κυκλοφορούν στα μαγαζιά ή στο e-bay. Και στα προβολάκια έχω απλές Η11 λάμπες philips 4300Κ (white vision αν θυμάμαι καλά).

Aν έρθεις σε κάποια από τις επόμενες συναντήσεις μας, μπορείς να προμηθευτείς και αυτοκόλλητο.
 

Tzimakos

Rookie
Σεπτ. 15, 2013
31
0
6
Εχω ρωτήσει η αλήθεια ειναι αλλα δυστυχώς δεν εμπιστεύομαι κανενα μαγαζί για να μου βαλει τα xenon μιας και το αυτοκίνητο ειναι καινούργιο και δεν θέλω να γίνει τιποτα ... Οποτε η μόνη λύση ειναι να τα βάλω μονος μου ετσι ; Για να γίνει σωστή δουλειά ;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ήταν λίγο βρώμικο ε; Ευτυχώς που ακόμα ξεχωρίζει ότι είναι μαύρο και όχι ανθρακί  giggle

Κι εγώ σε είδα με το "καυτό" σου!
 

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Και εγω ειδα σημερα γυρω στις 11 την Ποπη στη παραλιακη, αλλα δεν προλαβα να χαιρετισω, δεν ημουν με το αμαξι
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Σήμερα το μεσημέρι στην γωνία Θεομήτορος και Αργοστολίου το Μπορντό ΜΚ6 της Χριστίνας  :)
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Εχθες στην παραλιακή ,Motorsport λευκο ,χαιρετηθηκαμε αλλα δν καταφέραμε να μιλησουμε
Ειναι κανεις απο δω;
 

John_V

Member
Apr 25, 2016
114
0
16
43
Ηράκλειο
Αυτό το θέμα έχει πολύ πλάκα τελικά  :D
Δεν μπορεί να ξεγλυστρίσει κανείς... εκτός και είναι θάλασσες μακριά όπως εγώ.
 

AndreasEcoBoost

New member
Jan 13, 2014
52
0
0
Αθήνα
Σήμερα το μεσημέρι Λ.Β.Σοφίας έξω απτην Βουλή λευκό mk6 με αυτοκόλλητα στα πλάγια (έλειπε το F) και αν είδα καλά με καρεκλάκι μωρού πίσω... (Ιάκωβε νόμιζα ήσουν εσύ)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread