Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

manager

Member
Σεπτ. 8, 2011
209
0
16
37
Focusman said:
Πεμπτη βραδυ μαυρο mk7 sport με αυτοκολλητο εξω απο "τα καλαμακια" στην Πανορμου! Κορναρα αλλα... δεν ηταν κανεις μεσα! Ποιος??ψ

χεχε εγω ημουν ειχα παει να φαω σουβλακια..
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
1 τη νυχτα εστριβε απο Θηβων προς Ανδρεα Παπανδρεου mk7 motorsport με αυτοκολλητακι πισω.. Κορναρα αλλα κατεβαινα τη Θηβων...
Επισης παρκαρισμενος παλι στη Θηβων αλλα κοντα στο Media Markt ο NickMrg με το Φιεστα του να δειχνει πολυ αγριο μες τη νυχτα!!
 

Staros

Pro Member
Apr 13, 2011
819
0
0
36
Αθηνα
Καλησπερα,Μαυρο Fiesta ST-2 στην Καντινα τις προαλλες βραδυ αρκετα ειναι κανεις απο εδω?? Καλοριζικο και καλοταξιδο
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Σήμερα το μεσημέρι τα είπαμε με τον panosd ο οποίος ήταν εν ώρα δουλειάς στα Media Markt στο Περιστέρι κι άλλο ένα μέλος που μένει πίσω απ'τα Media Markt με μαύρο mk7 αλλά δεν ξέρω το nickname!!  tease tease
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
ένα φιέστα μαύρο μκ7 με μια κόκκινη γραμμή από το καπό μέχρι πίσω στα jumbo της κρέοντος.  :)
 

kostas.ceed

MK7
Member
Oct 14, 2012
139
0
16
44
Αν. Αττικη
www.euboikotopio.gr
Μοντέλο
MK7
Crazy said:
Και χθες και σήμερα το Kostas.ceed στη Παλλήνη γύρω στις 18:00.
Εμεις οι δυο πρεπει να πιουμε κανα καφε καμια ωρα.την επομενη φορα κουνα χερια ποδια να σε δω.αν δεν εχω το γιο μου θα τα πουμε...
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
kostas.ceed said:
Εμεις οι δυο πρεπει να πιουμε κανα καφε καμια ωρα.την επομενη φορα κουνα χερια ποδια να σε δω.αν δεν εχω το γιο μου θα τα πουμε...
Την μια μέρα έπινα καφέ στο Mikel, την δεύτερη μέρα έκανα προπόνηση στο kick box απέναντι από το Mikel :p
 

stathis M

Member
Dec 5, 2012
224
1
18
2 μκ7 το πρωτο black edition με κοκκινη οροφη και το αλλο λευκο με γ@ματο προφυλακτηρα πισω χθες βραδυ κατα τις 1.30 το ξημερωμα περασαν μπροστα απο νοσοκ ΝΤΥΝΑΝ
 

gianfest

Rookie
Oct 6, 2014
23
0
0
μαυρο mk7 χθες αργα το απογευματακι π.ραλλη απεναντι απο το κεντρο αθηνων--(το πετυχαινω για δευτερη φορα εκει)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Σήμερα,κατά τις 13:00 στην Πειραιώς είδα τον Mitsaras13.του κόρναρα και χαιρέτησε
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
χθες κοντα στα media markt παρκαρισμενο το γνωστο φιεστα που κοσμει την σελιδα μας :) ειχαμε κατσει με εναν φιλο μου και το χαζευαμε και μας κορναραν απο πισω :p
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
στο λαμπικο στην Πετρουπολη σημερα στις 13:10 ηταν ενα Mk7 sport ασπρο με αυτοκολλητο! (ήμουν δίπλα εγω και επέβλεπα το πλύσιμο ενώς μπλε ματιζ)
 

DrA

Member
Mar 6, 2011
243
0
0
Ειδα στη Νικης σημερα το απογευμα ενα λευκο mk7.5 Sport με ΚΤΖ πινακιδα. Πενα! Πιο τελειο δν γινεται απλα...  wub
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
αυτο καπου το ειχα σταμπαρει πριν κανα χρονο στον κωτσοβολο στην ευκαρπια, ηταν μαμα τωρα δεν ξερω τι απεγινε, προχτε παλι ειδα μκ7 sport με πινακιδα ΥΤΑ, μεσα στο στρατοπεδο νταλιπη  φορουσε φαναρια dectane και μπρος πισω προφυλακτηρες look FOCUS rs σαν του nickmrg
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Απόψε το βράδυ έκανε εμφάνιση στο πεζόδρομο της βεακη μαύρο μκ7 με κόκκινες λωρίδες και αυτοκόλλητο.
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
arkas said:
αυτο καπου το ειχα σταμπαρει πριν κανα χρονο στον κωτσοβολο στην ευκαρπια, ηταν μαμα τωρα δεν ξερω τι απεγινε, προχτε παλι ειδα μκ7 sport με πινακιδα ΥΤΑ, μεσα στο στρατοπεδο νταλιπη  φορουσε φαναρια dectane και μπρος πισω προφυλακτηρες look FOCUS rs σαν του nickmrg

Ιιιιιιιιιι....που είναι ο αλήτης;;
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread