Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Κατα τις 12μιση το πρωι της Τριτης, πετυχα τον NickMrg παρκαρισμενο επι της Καβαλας πανω σε πεζοδρομιο κοντα σ'ενα βενζιναδικο!
 

Dark knight

Hero Member
Σημερα κατα τις 16:00 με το Μαυρο ειπα να κανω μια αναστροφουλα σε εναν δρομο και..... τσουπ σαν Οργανο της Ταξης βλεπω καποιον να με κοιταει πανω σε μια κοκκινη παπια.
Ποιος αλλος μπορουσε να ηταν εκτος απ'τον founder;
Χαχαχαχαχα....  :D :D :D :D :D :D
 

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
scorpion said:
Σήμερα κατά τις 17:30 το fiesta της samy έξω από το Καραισκάκη και κατά τις 17:30 πέρασε έξω από το μαγαζί ο aggelos7 και κόρναρε
Ήσουν ταυτόχρονα στο Καραισκάκη και στο μαγαζί?  ??? ??? ??? tease tease tease
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Πριν απο λιγο με ποιο παλικαρι με ασπρο μκ7 sport και αυτοκολλητα κατεβαινα μαζι τη θηβων?το καταλαβα στα φαναρια με την τζων κενεντυ..μετα μου εφυγε  ;)
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Σήμερα είδα ένα mk7.5 ST σε Performance Blue στην Κατεχάκη κατά τη 13:00, χωρίς αυτοκόλλητα. Anybody?
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
Σημερα 11:55 πέρναγε ένα μαύρο φίεστα Mk7 με αυτοκόλλητα απο την δέγλερη και πήγαινε προς αη γίωργη anyone?
 

JimClark

Pro Member
Jul 7, 2011
446
3
18
44
Πατρατσέλλα
cartalk.gr
Μοντέλο
MK6 ST
Σαββατάκι απόγευμα, πάνω απο το μικέλ απέναντι από το Θεαγένειο, αυτοκολλητάτο με Γιαννιώτικες (ΙΝΧ) πινακίδες μαύρο mk7. Φανερώσου τζε!  :D
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
NickMrg εψαχνε να βρει να παρκαρει μπροστα στην Εθνικη Τραπεζα κοντα στο Μετρο του Περιστεριου και αλληλοκορναριστηκαμε!! Hola!
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Focusman said:
NickMrg εψαχνε να βρει να παρκαρει μπροστα στην Εθνικη Τραπεζα κοντα στο Μετρο του Περιστεριου και αλληλοκορναριστηκαμε!! Hola!

Πάνω που μπήκα να σε καρφώσω!! Όχι το είχα παρκάρει εκεί και έφευγα!!  tease
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Τους τελευταιους μηνες βλεπω πολλα λευκα και μαυρα fiesta χωρις αυτοκολλητα,δεν ξερω αν ειναι απο εδω  tease
Αν με εχετε συναντησει πιθανον να σας εχω κολλησει απο πισω η να κανω τιποτα καγκουριες  :D

Αν ενας φιλος με ενα λευκο fiesta mk7,που συναντω ανα τακτα διαστηματα κατα τις 8 παρα στο Μενιδι,στην Λεωφορο Δεκελειας προς Καραμανλη να πηγαινει μονιμα στο αντιθετο ρευμα(για 800 μετρα+) ειναι απο εδω να ξερει οτι αμα δεν λυπομουν το αμαξι μου θα του εκανα μετοπικη  :) .Αν σε πετυχω με το μαυρο το ψηνω παντως γιατι το παιζεις πολυ σεριφης της ασφαλτου
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
pitbull said:
Τους τελευταιους μηνες βλεπω πολλα λευκα και μαυρα fiesta χωρις αυτοκολλητα,δεν ξερω αν ειναι απο εδω  tease
Αν με εχετε συναντησει πιθανον να σας εχω κολλησει απο πισω η να κανω τιποτα καγκουριες  :D

Αν ενας φιλος με ενα λευκο fiesta mk7,που συναντω ανα τακτα διαστηματα κατα τις 8 παρα στο Μενιδι,στην Λεωφορο Δεκελειας προς Καραμανλη να πηγαινει μονιμα στο αντιθετο ρευμα(για 800 μετρα+) ειναι απο εδω να ξερει οτι αμα δεν λυπομουν το αμαξι μου θα του εκανα μετοπικη  :) .Αν σε πετυχω με το μαυρο το ψηνω παντως γιατι το παιζεις πολυ σεριφης της ασφαλτου
ισχύει άσχημα αυτό... δεν υπάρχει μέρα που να βγω εξω στον δρόμο και να μην δω πανω απο 5 φιεστα και κυριως ασπρα... έχει γεμίσει ο κόσμος :p
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Στην Ραφήνα εξω απο μαγαζί με γεωργικα ειδει κόκκινο mk7 με ασπρες πλαϊνές λωρίδες και αυτοκόλλητα του club ποιος ειναι...? :p :p :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread