Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Κυριακη μεσημερι κατα τις 2, εξω απο τα δικαστηρια της Λαρισσας κοκκινο μκ7 με αυτοκολλητο πισω και μαυρη λεπτομερεια μπροστα στον προφυλακτηρα. Ποιος??
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Σήμερα πρωί πρωί, κατά τις 8:30, νομίζω ότι είδα το s του Ximiki Veltiosi στα βόρεια προάστεια, να βολτάρει επί της Ελ. Βενιζέλου...
 

lefteris

Pro Member
Oct 15, 2011
406
0
0
41
Αθήνα
Σχετικό-άσχετο,σήμερα πέτυχα το Google-άμαξο και αποφάσισα να γίνω μπάστακας.
Να ξέρετε λοιπόν οτι πλέον, στο street view για οδούς Αλεξάνδρας και Ιουλιάνου,θα βλέπετε ένα μαύρο Mk7...γιά πάντα  winkwink (ή μέχρι να γίνει update).

Μουοχοχό
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
lefteris said:
Σχετικό-άσχετο,σήμερα πέτυχα το Google-άμαξο και αποφάσισα να γίνω μπάστακας.
Να ξέρετε λοιπόν οτι πλέον, στο street view για οδούς Αλεξάνδρας και Ιουλιάνου,θα βλέπετε ένα μαύρο Mk7...γιά πάντα  winkwink (ή μέχρι να γίνει update).

Μουοχοχό
Σωραίος tease
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Που το είδες ρε θηρίο; Πέρασες μέσα από το στενάκι ή το είχα κοντά στη θηβών παρκαρισμένο;
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
42
Πειραιάς
χθες το μεσημέρι βρήκα αυτό στο παρμπρίζ του αυτοκινήτου μου... έχω αρχίσει και πιστεύω ότι με παρακολουθούν

016196cfe82d62005f9b1ae8f6bcd402b4fe8a094a_zps52054cdd.jpg
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
NickMrg said:
Που το είδες ρε θηρίο; Πέρασες μέσα από το στενάκι ή το είχα κοντά στη θηβών παρκαρισμένο;


ηθελε το αφεντικο να φαει μπουγατσα απο το Σαββα...οποτε ηταν φατσα φορα το δικο σου ;)

Τακηηηη παντου ειναι οι fiestamaniacs ;) ;) ;)
 

ilias1956

Newbie
Jun 18, 2014
5
0
0
Καλησπέρα Σημερα ειδα το Fiesta TAXI Μεσημερι περιοχη αλσος Ν σμυρνης!!!!!!!
 

SpikeAman

Newbie
Aug 30, 2014
4
0
0
Zauro said:
Δύο είναι οι προβληματισμοί μου στο μήνυμά σου πω, πρώτον:

Αυτο ακριβως κανουμε σε αυτο το τοπικ, οταν βλεπουμε μελος του κλαμπ, το δινουμε κανονικα και με το νομο, δευτερον

το πηγα να δει τη θεα...... Χαχαχαχαχαχα... Δεν ξερω τι να πρωτοθαυμασω, τον αλτρουισμο σου? την ανιδιοτελεια σου? την προσηλωση σου και το ενδιαφερον σου ως προς την αισθητικη καλλιεργεια και ολοκληρωση της κοπελας? τον κοπο που εκανες για την αναπτυξη των αξιολογικων της κριτηριων και τη διευρυνση των πνευματικων της οριζοντων? τι? μπραβο σου παντως! Σε συγχαιρω και σου βγαζω το καπελο.
Συγνωμη για το  offtopics αλλα βαριεμαι να περιμενω απραγος οσο περιμενω κατι απαντησεις  cheer2 42xxx


Αρχικα απο σποντα ειδα οτι το μηνυμα μου δεν διαγραφηκε αλλα μεταφερθηκε-συγχωνευτηκε.... Φιλε ειδικα με το δευτερο σκελος εχω πεθανει στα γελια κυριολεκτικα! Τι να κανω...ενω παω συχνα εκει ειτε μονος μου ειτε με παρεα πρωτη φορα ειδα τον μηχανοκινητο ερωτα μου σε τετοια κατασταση που εμεινα λιγο να το χαζευω... σκεψου μεχρι και υπομονη μεσα στο κρυο εκανα μηπως βγει ο ιδιοκτητης που οπως φαινεται δεν ειναι απο εδω μεσα να του πιασω κουβεντα !

ΥΓ: @kostg σορρυ για το νεο θεμα και ευχαριστω για την συγχωνευση !
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Και γω σημερα λιγο πριν τις 7 το απογευμα, ειδα τη Sweet Squeeze στην πλατεια Εσπεριδων στη Γλυφαδα!! :)
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Χθες βραδυ ο Gio εστριβε απο Θηβων προς Αγιου Βασιλειου και μαλιστα του ειχε κλεισει το δρομο ενα λεωφορειο.
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
Που ησουν;Ναι και με την ευκαιρία έστελνα ενα μήνυμα εκεινη τη στιγμη  :D γι αυτό μάλλον και δε σε προσεξα  ;)
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
gio said:
Που ησουν;Ναι και με την ευκαιρία έστελνα ενα μήνυμα εκεινη τη στιγμη  :D γι αυτό μάλλον και δε σε προσεξα  ;)
Περιμενα στην ουρα απεναντι για να στριψω προς Θηβων! Αναβοσβησα τα φωτα!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κατα τις 22:30 νωριτερα σημερα ο Sadon περασε απο την πλατεια της Αργυρουπολης.
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
το ριγάτο ecoboost στην Μπελογίαννη στις 15:05,με γυαλιά ηλίου ο οδηγός του και κινητό ανά χείρας....του κόρναρα αλλά τίποτα
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ένα ecoboost είδα και εγώ ( μάλλον το ίδιο με τον ιάκωβο ) κατά τις 1 η ώρα στην μεγάρων στην νίκαια :) έκανε λίγο δεξιά τα είπαμε μισό λεπτάκι και φύγαμε γιατί είχαμε κλείσει και τον δρόμο :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread