Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Ετοιμα βαμενα και τοποθετιμενα σου τα εχει τοσο;;δεν εχω ιδεα ποια ειναι αυτα που εχει το fit & go!!!!οσο για το εαν αξιζει εγω πιστευω οτι αξιζει...ο αλλοε πιστευει πως οχι....το θεμα ειναι εσυ πως σου φαινεται οταν βλεπεις το αμαξι σου με σποιλερ και πως χωρις ;) το τι θα πουν οι αλλοι ειναι το λιγοτερο!!!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
τα fit n go σε τετοια τιμή μπορει να είναι και τα μαμα!απλα να χρεωνει λιγοτερο το βαψιμο και την τοποθετηση!(οταν είχα ρωτησει μου ειχαν πει 170 αγορα το καθε μαρσπιε στη φορντ).και μετα τις γνωστες λυσεις motordrome και λοιπα!
 

Focusman

Original poster
Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
asthenosphere said:
τα πλαϊνά spoiler του fit & go, που είναι στα 400 ευρώ (περίπου) είναι καλά? είναι γνήσια?
θέλω να μάθω αν είναι καλή κατασκευή και αν δένει με το αμάξι η τα θεωρείται πεταμένα λεφτά...

nos7 said:
Ετοιμα βαμενα και τοποθετιμενα σου τα εχει τοσο;;δεν εχω ιδεα ποια ειναι αυτα που εχει το fit & go!!!!οσο για το εαν αξιζει εγω πιστευω οτι αξιζει...ο αλλοε πιστευει πως οχι....το θεμα ειναι εσυ πως σου φαινεται οταν βλεπεις το αμαξι σου με σποιλερ και πως χωρις ;) το τι θα πουν οι αλλοι ειναι το λιγοτερο!!!

Εγω εβαλα τα σποιλερ στο fit and go και ηταν τα αυθεντικα. Ο,τι σου βαλουν στην αντιπροσωπεια, τα ιδια θα σου βαλουν και κει. O0 450 € ειχα δωσει πριν 2 χρονια..
 

Garbakos

Member
Aug 8, 2012
133
0
0
34
Αθήνα
Καλησπερα παιδια.

Βασικα ηθελα να ρωτησω αμα υπαρχουν γνησια πλαινα spoiler για 5θυρο.

Και αν δεν υπαρχουν που μπορω να βρω aftermarket?

Εχει δει κανενας 5θυρο με αυτα τα spoiler?

θα ειναι ωραιο η δεν αξιζει?
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Γνησια για το 5θυρο δεν υπαρχουν,τουλαχιστον μεχρι τωρα,δεν ξερω αν θα βγαλει κατι η ford τωρα που εβγαλε το καινουργιο.
Για imitation υπαρχουν αρκετα,δες στις προηγουμενες σελιδες τι εχει αναφερθει.
 

DrA

Member
Mar 6, 2011
243
0
0
Για το f/l εχει βγαλει γνησια η Ford.  ok234

fiesta-facelift_2.jpg
 

Garbakos

Member
Aug 8, 2012
133
0
0
34
Αθήνα
scorpion said:
έχει δίκιο,το είδα και εγώ το Σάββατο μέσω προγράμματος ;)

Εγω γιατι δεν το βρισκω πουθενα στα γνησια ανταλλακτικα ford για να δω τιμες κτλ??
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Garbakos said:
Εγω γιατι δεν το βρισκω πουθενα στα γνησια ανταλλακτικα ford για να δω τιμες κτλ??
Εσύ έχεις το fiesta 08-13 μοντέλο,οι μασπιεδες που βγάλανε είναι από το 13 και μετά
για αυτό δεν το βρίσκεις
 

Garbakos

Member
Aug 8, 2012
133
0
0
34
Αθήνα
scorpion said:
Εσύ έχεις το fiesta 08-13 μοντέλο,οι μασπιεδες που βγάλανε είναι από το 13 και μετά
για αυτό δεν το βρίσκεις

Αρα με λιγα λογια μονο σε aftermarket για μενα ε?  :-[

Το εχει δει κανενας εξω το 5πορτο με αυτα τα spoiler?

Να ειναι ωραια?

Αμα βρειτε και καμια φωτο με το δικο μου μοντελο βαλτε την εδω να την δουμε..
 

shodan

Rookie
Σεπτ. 20, 2012
16
0
1
40
Greece/Epirus/Arta
www.nihl.gr
Γνωρίζετε αν θα μπορώ να προσθέσω στο F/L TDCi econetic που περιμένω πλαϊνά μαρσπιέ και μεγαλύτερο πίσω σποϊλερ; Υποθέτω χάριν του οικονομικού/οικολογικού χαρακτήρα του συγκεκριμένου μοντέλου δεν υπήρχαν σαν επιλογή στον κατάλογο αλλά πιστεύω δεν αλλάζει κάτι στις βάσεις στήριξης. Σωστά;
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ναι ρε.... αυτα ειναι εξτρα αλλωστε και τοποθετοθνται και στην αντιπροσωπεια! βεβαια για πλαινα μαρσπιε και αεροτομη(γνησια) υπολογιζε το 1000ρικο!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
shodan said:
Δεν τα λένε έτσι αυτά αδερφέεεε... Καλημέρα btw!
τι να σου κανω... πηγαινες γυρεύοντας! tease tease tease tease
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Το αμερικανικο θα βγαινει σε 5πορτο.

Παντως σε μια ματια που εχω ριξει για ανταλλακτικα για ford για τα νεα fiesta δινει και πλαινα για 5πορτα.

http://www.fordaccessories.gr/productgrouplisting.htm?marketId=GR&languageId=el&modelId=7&categoryId=10&articleNameId=1075
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
το θεμα ειναι θα κανει για το δικο μας; Γιατι λεει απο 11/2012 και μετα
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread