Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
καλως ηλθατε Βασιλη και Κωστα στην παρεα μας....καλα ποσταρισματα να εχεται και καλη διαμονη!!ελπιζουμε να σας δουμε και απο κοντα σε καποια συναντιση μας!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
καλώς ήρθατε βασίλη και κώστα στην μανιακή παρέα μας,καλή διαμονή να έχετε και σας περιμένουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντα
 

dsoulis

Newbie
Σεπτ. 27, 2011
1
0
0
Καλησπέρα fiestamaniacs ..! Καλώς σας βρήκα .. Ονομάζομαι Διονύσης είμαι 20 χρονών, μένω Γιάννενα, σπουδάζω στο Χημικό και είμαι εδώ και δύο χρόνια κάτοχος ενός ford fiesta TREND 1.250 Λευκού χρώματος....Ξέρω τα κυβικά μπορεί να σας φανούν λίγα μιας και τα περισσότερα μέλη παίζουν στο 1.6 . Ωστόσο η fiestάρα μου έχει πολύ καλή σχέση απόδοσης/κατανάλωσης καυσίμου. Η αλήθεια είναι πως και εγώ θα ήθελα να είναι 1.4 και  έχω ψηλομετανιώσει . Παρηγοριά όμως είναι το γεγονός ότι κάνει υγιεινή  διατροφή αφού δεν << πίνει >> τίποτα... Έχω πολλές απορίες και απ όσο είδα είμαι στο κατάλληλο μέρος να τις λύσω..! Χάρηκα πολύ που σας βρήκα...! Θα τα λέμε συχνά..!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Καλως μας ηρθες λοιπον Διονυση!! οτι μπορουμε να κανουμε για σενα θα το κανουμε με χαρα!! καλα χλμ να εχεις και καλα ποστ!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Καλωσόρισες Διονύση στην παρέα!! να είσαι σίγουρος πως βρίσκεσαι στο καταλληλότερο μέρος για να σου λυθούν όλες σου οι απορίες!!! καλή διαμονή σου εύχομαι, καλό "διάβασμα" και καλά ποσταρίσματα να έχεις!!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
καλησπέρα και σε σένα Διονύση. καλώς ήρθες στην τρελοπαρέα μας! εδώ θα σου λυθούν όλες οι απορίες που εχεις για το fiesta σου. μια χαρά είναι και το 1.250. καλά ποστ και καλή διαμονή στους fiestamaniacs!!!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Καλως ηρθες Διονυση!!!
πιστευω να σε βοηθησουμε ωστε να λυσεις τις αποριες σου..
καλη διαμονη και καλα ποστ!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Καλοσορισες Διονυση....Τα κυβικα μην σε πειραζουν....Κι εγω 1250cc εχω και ειναι μια χαρα.... :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread