Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Καλώς ήρθες Κωσταντίνε στην παρέα μας.
Ελπίζω να πάρεις το αμάξι που θες τόσο πολύ...Να προσέχεις με τα άμαξια απο την στιγμή που δεν έχεις δίπλωμα.
 

kost1227

Rookie
Jun 21, 2011
25
0
1
Μαρκοπουλο αττικης... Προσεχω πολυ βεβαια σχεδον παντα ειναι και ο μπαμπας μαζι... πολυ λιγες οι φορες που ειμαι μονος μου...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Καλωσόρισες Κωνσταντίνε στην παρέα!! άντε με το καλό να περάσει ο καιρός και να πάρεις και συ τον φιέσταρό σου (σε άσπρο φυσικά)...καλή διαμονή να έχεις!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
καλως ηρθες Κωσταντινε με το καλο σου ευχομαι να αποκτησεις το πολυπωθιτο διπλωμα και επειτα το fiesta!!!
μεχρι τοτε υπομνη....κι εγω το χω περασει αυτο με το διπλωμα και σε καταλαβαινω!
 

kost1227

Rookie
Jun 21, 2011
25
0
1
Σε ευχαριστω Χρηστο.... Ειναι πολυ σπαστικο να ξερω να οδηγαω και να μην μπορω να οδηγησω λογο διπλωματος...  :(
 

xristina

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
καλως ήρθες στην παρέα των μανιακών.... με το καλό πρώτα το δίπλωμα και ύστερα το φιεστάκι σου...  ;D
 

dim_thess

Newbie
Aug 22, 2011
1
0
0
Καλησπέρα σε όλους.
Τον Μάιο απέκτησα ενα ford fiesta θαλασσί, και ομολογώ οτι μου έχει αρέσει πάρα πολύ.
Το αγόρασα μεταχειρισμένο, και ομολογώ σε πολύ καλή κατάσταση.
Σίγουρα έχω ερωτήσεις και θα χαρώ να τα λέμε απο εδώ μέσα.
Δημήτρης Θεσσαλονίκη.
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Καλως μας ηρθες Δημητρη απο την ομορφη Θεσσαλονικη!! καλα χλμ να εχεις και καλα να περασεις μαζι μας!! το αλλο Σ.Κ. θα σας ερθουμε!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread