Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

dionysisrs

Rookie
Jul 2, 2010
10
0
0
καλησπερα και απο εμενα ειμαι ο Διονυσης με το μαυρο mk4 που ειδατε στην αναβαση Τιθορεας,και οποιος παρακολουθει D1 GP ή GTCC θα το εχετε ξαναδει σε  Καρτοδρομο-Μεγαρα και Auto festival,καποια στιγμη θα γραψω λιγα λογια για το αυτοκινητακι μου που μου εχει χαρισει 6 κυπελλα σε διαφορους αγωνες!καλως σας βρηκα και τα λεμε στο μελλον....
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
welcome διονυση! το fiestaki σου το ειδα και απο κοντα ειναι πανεμορφο! ;)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
καλως ηρθες διονυση στην παρεα μας,περιμενουμε να μαθουμε για το αμαξι σου αλλα να σε γνωρισουμε και απο κοντα!!!!!!!!!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
καλοσορισες φιλε....Καλο διαβασμα και καλα ποσταρισματα.. ;)
 

WOLF

Hero Member
May 10, 2010
1,561
0
0
49
Κορυδαλλος
Καλως ηλθες Διονυση στην maniac παρεα μας και ελπίζουμε να σε γνωρίσουμε στις συναντήσεις μας ;)
 

panos19

Newbie
Oct 8, 2010
5
0
0
Γεια σας  GUYS  ειμαι ο Πανος κ εχω ένα FIESTA  MK7  BLACK EDITION  2009  μοντελο!Χαιρομαι που μιλαμε από εδώ!!το  αμαξακι το εχω ένα χρονο κ είναι τελειως μαμα εκτος από ηχο που εχω βαλει μεσα  κ μια εξατμιση (τελικο)!ελπιζω να γνωρισω ατομα από εδώ κ να ακουσω αποψεις πανω στο αμαξι ( για μετατροπες κ αλλα διαφορα )! :) :)
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Καλως ηρθες Πανο.Θα γνωρισεις σιγουρα πολλα ατομα εδω και θα παρεις αρκετες αποψεις για το πως θα βελτιωσεις το αμαξι σου.Να γραφεις με μικρα γραμματα και οχι κεφαλαια,Αν μπορεις διορθωσε το ποστ σου.
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
καλος ηρθες πανο! Εδω θα βρεις πολλες πληροφοριες για οτι θελησεις!


Γραφουμε παντα με μικρα ελληνικα!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread