Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Taxideutis

Newbie
Jun 20, 2016
5
0
0
Καλημερα..κατοχος για πρωτη φορα Ford..και ειδικα B MAX 1.6 TDCI ..και επειδη το B MAX ειναι τραβηγμενο Fiesta..γραφω εδω! Καλως σας βρηκα
 

jobas

Newbie
Jun 19, 2016
7
0
0
34
Κερατσινι
Καλησπέρα με λένε Γιάννη...πρόσφατα πήρα κ εγω ενα ford fiesta sport και θα ήθελα να μπω στο κλαμπ σας και να βρισκομαι στις συναντήσεις σας για να γνωριστούμε καλύτερα!!!
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Καλώς ήρθατε παιδιά στην παρέα μας καλή διαμονή να έχετε και καλά ποστ.
 

nikosrs2342

Rookie
Jul 2, 2016
12
0
0
47
Λάρισα
Καλησπέρα. Είμαι πλέον κάτοχος ενός fiesta ΜΚ7,5 toy 14 μοντέλο diesel καθώς και του focus RS mk1. Καλως σας βρήκα.
 
Jul 9, 2016
1
0
1
Καλησπέρα ειμαι νεο μελος καλως σας βρηκα...ειμαι κατοχος ενος φιεστα 2003 14 ντιζελ τριθυρο.
 

jiko_21

Rookie
Jun 28, 2016
16
0
0
Καλημέρα σας. Προ μηνός απέκτησα κ γω ένα fiesta 1.6 tdci. Μέχρι στιγμής ευχαριστημένος :)
 

Paolito

Rookie
Aug 9, 2016
27
0
1
62
Αθήνα
Καλημέρα Fordάκιδες, καταρχάς ευχαριστώ για την φιλοξενία στον χώρο σας!!  Ονομάζομαι Παύλος και  το 2015 απέκτησα  δυο  Fiesta ecobοost  1.0/ 100hp. Το ένα από τα 2  έχει αυτόματο κιβώτιο ταχυτήτων. Είμαι πολύ ευχαριστημένος και ετοιμάζομαι (ζαχαρώνω) το ST. Πιστεύω ότι εδώ θα βρω απαντήσεις στα ερωτήματά μου.

;)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Καλώς ήλθες. Σου έχω απαντήσει και στο άλλο θέμα, βέβαια αφού έχεις ήδη 2 ecoboost στην κατοχή σου, θα έχεις σχετική εμπειρία με βλάβες κλπ...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread