Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Καλωσορισες φιλε και καλοταξιδο το εργαλειο!!!

Υγ.καλη επιλογη χρωματος!
 

liviko

Newbie
Apr 6, 2015
2
0
0
μετα απο συμβιωση ενος ετους με seat cupra dsg 1.4( και πολλες επισκεψεις στο συνεργειο ) εδω και 10 ημερες ικανοποιημενος κατοχος μπλε st με περιποιηση (απο σημερα) απο Καρανικολα και Rica και με το γκαζι και τον χαρακτηρα που ελειπε στην stock εκδοση,χαιρετω ολα τα μελη του forum

http://imageshack.com/a/img540/7568/5gKVFa.jpg
 

Helena29

Newbie
Jul 15, 2014
3
0
1
58
Καλημερα ,ειμαι η Ελενα και αν και εχω αρκετο καιρο που διαβαζω το φορουμ ηρθε η ωρα να συστηθω!
Εδω και λιγο καιρο εχω στην κατοχη μου ενα fiesta 1,4 2009 μοντελο,ειναι το παλιο αμαξι του γιου μου και για να με κανει να ασχοληθω με την συντηρηση του με εβαλε να γραφτω σε διαφορα φορουμ :p
Μεχρι τωρα εχω βρει χρησιμες πληροφοριες.
 

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εδώ θα βρεις πολλές πληροφορίες για ότι εχει σχέση με το αμάξι σου!
 

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
Καλός ήρθατε Άδη και Έλενα. Καλή διαμονή και καλό διάβασμα. Και ότι χρειαστείτε εδώ είμαστε.

Υ.Γ. αν θέλετε πείτε μας λίγα λόγια για εσάς, περιοχή που μένετε, χρώμα από το αμάξι, χλμ.
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Καλώς ηρθαν τα καινούργια μελη. Καλη διαμονή να έχετε και καλα ποσταρισματα.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Adhs_gti and helena καλώς λήρθάτέ στήν παρέα μας.Καλή διαμονή να έχετε και ελπίζουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread