Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

nis600rr

Rookie
Apr 3, 2015
26
0
0
37
Αθηνα
To ecoboost με τα 125. Ημουν πεπεισμενος, αλλα προσφατα μπηκαν λιγοι ψιλοι στα αφτια μου...
 

nis600rr

Rookie
Apr 3, 2015
26
0
0
37
Αθηνα
Καλως σας βρηκα, ελπιζω να βρω τις απαντησεις μου και στο μελλον σας γνωρισω και απο κοντα
 

OPTION-X

Member
Σεπτ. 26, 2014
115
0
16
Καλώς ήρθες Νίκο! Σίγουρα θα βρείς απαντήσεις εδώ :)
Αλλά για πες μας και για τους...ψύλλους!!! ;)
 

antonisgiannena

New member
Mar 19, 2015
67
0
0
32
Ιωαννινα
Καλως ηρθες! Οι ψυλλοι με λιγο σπρει φευγουν...
Κ το φιεστακι κ το αξιζει!(στο λεει ανθρωπος ιταλοφιλος μεχρι αηδιας που καποιες συμπτωσεις τον οδηγησαν κ αποκτησε fiesta κ το ευχαριστιεται κιολας τωρα...)
Καλως ηρθες κ παλι!
 

nis600rr

Rookie
Apr 3, 2015
26
0
0
37
Αθηνα
Το αμαξι το εχω ερωτευτει.
Χρονια με γαλλικο η αισθηση που μου εδωσε οταν το οδηγησα (το 1600 βεβαια) ηταν παρα πολυ ωραια.
Σκεφτομουν να επαιρνα το 1000 με τα 125 αλλα οσα ειχα διαβασει για την καταναλωση σιγα σιγα καταριπτονται. Βλεπω οτι η καταναλωση μπορει να φτασει κοντα στα 7-8. Και γιαυτο σιγα σιγα μπαινω στο διλλημα του γιατι να παρω 1000αρι αν ειναι να καιει τοσο πολυ, και να μην παρω ενα 1600 πχ.
Δεν ξερω αν θα με ικανοποιησει και το γκαζι του 1000αριου...
Οχι οτι θελω κατι να ανοιγω με οτι βρω στον δρομο, αλλα πχ σε μια ορεινη στροφοδιαδρομη να μπορω να το χαρω και να μην αγκομαχαει..

Αυτα τα λιγα :)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
καλως ηλθες στην παρεα μας και ειμαι σιγουρος οτι θα σε κερδισει το φιεστακι οποτε ελπιζουμε να σε δουμε και απο κοντα και εσενα και το φιεστακι σου σε καποια συναντηση μας!!!
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
nis600rr said:
Το αμαξι το εχω ερωτευτει.
Χρονια με γαλλικο η αισθηση που μου εδωσε οταν το οδηγησα (το 1600 βεβαια) ηταν παρα πολυ ωραια.
Σκεφτομουν να επαιρνα το 1000 με τα 125 αλλα οσα ειχα διαβασει για την καταναλωση σιγα σιγα καταριπτονται. Βλεπω οτι η καταναλωση μπορει να φτασει κοντα στα 7-8. Και γιαυτο σιγα σιγα μπαινω στο διλλημα του γιατι να παρω 1000αρι αν ειναι να καιει τοσο πολυ, και να μην παρω ενα 1600 πχ.
Δεν ξερω αν θα με ικανοποιησει και το γκαζι του 1000αριου...
Οχι οτι θελω κατι να ανοιγω με οτι βρω στον δρομο, αλλα πχ σε μια ορεινη στροφοδιαδρομη να μπορω να το χαρω και να μην αγκομαχαει..

Αυτα τα λιγα :)

Σε καμία περίπτωση το 125αρι είναι χείροτερο μοτερικά από το 1,6... είναι ένα από τα καλύτερα μοτέρ που έχει βγάλει η ford.  Και εγώ που έχω και πρόγραμμα στο αμάξι δεν βλέπω πάνω από 7,5 (όταν πατάω) . 20 κιλά ροπής έχει το 1,0αρακι και δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από το 1,6αρι.
 

nis600rr

Rookie
Apr 3, 2015
26
0
0
37
Αθηνα
η αληθεια ειναι οτι εδω σπαμαρουμε το φορουμ, θα αρχισω τις ερωτησεις στο καταλληλο θρεντ
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Καλως ήρθες Γρήγορη στην παρέα μας. Απο ποιο μέρος εισαι εαν επιτρέπεται και ποιο fiestaki έχεις.?
Υ.Γ. Γρήγορη επειδή απαγορευονται τα κεφαλαια διορθωσε το post σου με μικρά. :)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Καλώς ήρθες Γρηγόρη στην παρέα μας,καλή διαμονή να έχεις και ελπίζουμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά
 
Apr 8, 2015
5
0
1
33
χολαργος
γεια σου φιλε μου...αυτα που ρωτησες τα εβαλα στο προφιλ μου..ομως τ ονομα δεν ξερω πως να το διορθωσω με μικρα


Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1428668796[/time]
καλησπερα scorpion ... εννοειται .... εκει στις συναντησεις που οργανωνετε θα ειμαι κι εγω οταν μπορεσω
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread