Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Καλως ηρθες φιλε! Καλο φανταρικο κ με το καλο να καταληξεις στο φιεστακι!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Βαγγέλη και Συμεών καλώς ήρθατε στην παρέα μας και καλή διαμονή να έχετε
Συμέων άντε με το καλό να το πάρεις το fiestaki σου και εσύ με το που θα απολυθείς από τις ελληνικές καλλιόπες
Βαγγέλη από πιο μέρος είσαι εσύ?
 

Keratsiniotis

Newbie
Σεπτ. 3, 2013
6
0
0
Εντάξει δεν θα το έλεγα και τρελό φανταρικό... Στρατονόμος στο Πεντάγωνο είμαι (γλάστρα δήλαδή)... Από Αθήνα είμαι. Μετράω ακόμα 105 και σήμερα...
 

tasos18_gr

New member
Apr 27, 2013
53
0
6
34
Ptolemaida
Καλησπερα σας!Το όνομα μου ειναι Τάσος,είμαι 24 χρονών και είμαι από Πτολεμαίδα!Πρόσφατα ανακάλυψα το site σας σε μια αναζήτηση μου στο Google!Είμαι καινούργιος κάτοχος ενός Fiesta 1.0 sport!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Καλως ηρθες Τασο καλη διαμονη να εχεις και καλοριζικο καλα και ασφαλη χιλιομετρα
 

Keratsiniotis

Newbie
Σεπτ. 3, 2013
6
0
0
Καλοσ ήρθαμε Τάσο... Ανεβάζεις καμία φωτό του fiesta σου για να το δω γιατι για αυτο ενδιαφέρωμαι. Και γενικός την άποψή σου για το αμάξι και το μοτέρ...
 

Keratsiniotis

Newbie
Σεπτ. 3, 2013
6
0
0
Επίσης θέλω να πω ότι στο παρελθον υπήρχε ford στην οικογέννεια για 14 χρόνια. Το πρώτο Mondeo που έβγαλε... Απλά τέλειο και απλά τέρας. Δεν μπορώ να πω τπτ άλλο για αυτό το αμάξι...
 

kgchatz

Newbie
Σεπτ. 16, 2013
4
0
1
Καλησπέρα σε όλους!! με λένε Κώστα, είμαι από την Γλυφάδα και είμαι ευτυχισμένος κάτοχος ενός Fiesta ST από το 2006..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread