Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

xristina

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
καλώς ήρθες Σάκη από τα πανέμορφα Ιωάννινα...καλή διαμονή και καλό διάβασμα!!    biggrin θα τα πουμε απο κοντά τον επομενο μήνα...  biggrin

περιμένουμε φωτό και στο ανάλογο τοπικ με το τερατάκι σου  ;D
 

SAKISCAR

Newbie
Jan 30, 2013
6
0
1
40
Ιωαννινα
Ουτε στις πανελληνιες τοσο διαβασμα Χριστινα χαχαχα....συντομα κ οι φωτο ε σας περιμενω κ Γιαννενα εννοειται ετσι :)
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Σάκη καλώς ήρθες και καλή διαμονή να έχεις
Ότι απορία έχεις είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε....

Υ.Γ. 1 - τελικά μαύρο πάλι διάλεξες :'(
Υ.Γ. 2 - Ο Σάκης άργησε μια μέρα και δεν πρόλαβε να αγοράσει το τέρας του stuparart  whistling whistling
 

SAKISCAR

Newbie
Jan 30, 2013
6
0
1
40
Ιωαννινα
Μαυρο τελικα ναι ε ειχα παθει πλακα με το τερας που δεν προλαβα για λιιιιιιιγο (ααααααααχ τι μου το θυμησες :( ) αλλαξα γνωμη γιατι μεχρι τοτε κοιτουσα μονο για λευκο .....
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Αχχαχαχ κοίτα να δεις τι μικρός που είναι ο κόσμος! Εμείς πρώτα (με μια κοπέλα βασικά) είχαμε μιλήσει στο τηλ.  και τώρα σε πετυχαίνω και εδώ! Καλώς όρισες λοιπόν, καλό διάβασμα και sorry για το car. Πραγματικά την ώρα που πήρατε τηλ.

Μόλις είχα πάρει την προκαταβολή…




@Ηλία εσένα (το αμάξι σου)  πρέπει να έχω πετύχει στη Ν. Ιωνία , Ν. Ηράκλειο. Καλώς όρισες και καλά πατήματα να έχεις!!! Μοίρασε τους πόνο λέμε… ;D ;D
 

iliasgf

Rookie
May 17, 2013
16
0
0
35
facebook.com
Καλωσορίσατε παιδιά! Καλά ποσταρίσματα :))

@StuparArt Σ'ευχαριστώ! Πολύ πιθανό να με έχεις πετύχει στο δρόμο! Νέα Ιωνία μένω και κυκλοφορώ συχνά πυκνα προς ν. ηράκλειο!  ;D Τι πόνο να μοιράσω.. που θα μου μασκαρέψουν κανα στ σε 1600 και δε θα ξέρω τι με "έραψε"  tease
 

iliasgf

Rookie
May 17, 2013
16
0
0
35
facebook.com
kostas.ceed said:
Ηλια.... νομιζω υπερβαλεις λιγουλακι...

Καλά.. προφανώς και δε θα το έκαναν αυτό τα παιδιά!  ;D ;D Αλλά προφανώς ακόμα και αν άνοιγα με fiesta ST δε θα είχαμε καμία επαφή.. θα ήμουν έτη φωτός.. πίσω  tease
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
iliasgf said:
@StuparArt Σ'ευχαριστώ! Πολύ πιθανό να με έχεις πετύχει στο δρόμο! Νέα Ιωνία μένω και κυκλοφορώ συχνά πυκνα προς ν. ηράκλειο!  ;D Τι πόνο να μοιράσω.. που θα μου μασκαρέψουν κανα στ σε 1600 και δε θα ξέρω τι με "έραψε"  tease

Αχαχαχ πιο πιθανό είναι να πετύχεις κάνα S με μοτέρ ST παρά ST μασκαρεμένο. Οι κάτοχοι τον ST δε νομίζω να το δεχόντουσαν ποτέ αυτό. craz craz


Και εγώ σε αυτά τα μέρη τριγυρίζω οπότε πιθανών να σε ξανά πετύχω πουθενά με τον κροταλία μου. giggle
 

iliasgf

Rookie
May 17, 2013
16
0
0
35
facebook.com
StuparArt said:
Αχαχαχ πιο πιθανό είναι να πετύχεις κάνα S με μοτέρ ST παρά ST μασκαρεμένο. Οι κάτοχοι τον ST δε νομίζω να το δεχόντουσαν ποτέ αυτό. craz craz


Και εγώ σε αυτά τα μέρη τριγυρίζω οπότε πιθανών να σε ξανά πετύχω πουθενά με τον κροταλία μου. giggle

Θα περιμένω αγωνιστικούς χαιρετισμούς ( κόρνες παντού ) για να σε πάρω πρέφα! χεχεχε ;D
 

SAKISCAR

Newbie
Jan 30, 2013
6
0
1
40
Ιωαννινα
StuparArt με τη γυναικα μου ειχες μιλησει εγω ημουν διπλα και τραβαγα τα μαλλια μου χαχαχα δεν πειράζει αντε βαλε ενα χερακι σαν παλιος να το κανω τουμπανο.....:) ελπιζω να τα πουμε κ απο κοντα στην Πατρα.
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Την καλησπέρα μου είμαι ο Άγγελος και είμαι κάτοχος εδώ και λίγους μήνες του ford fiesta s mk6 1.6...χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας και κάποια στιγμή θα ήθελα να σας γνωρίσω και από κοντά...:) 
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread