Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

sophia

Member
Feb 6, 2011
172
0
0
53
ΑΘΗΝΑ
Έχω ένα κόκκινο 1400 cc του 2005 ambiante. το αγόρασα καινούργιο και το αγαπάω πολύ επειδή με πάει όπου θέλω και είναι υπάκουο στις εντολές μου....δεν το έχω τρακάρει ποτέ...Μου το έχουν τρακάρει ενώ το είχα παρκαρισμένο (το πρώτο έτος που το είχα πάρει)...Το έφτιαξα με νέα ανταλλακτικά και είναι άψογο...Επίσης μου το έχουν γρατζουνίσει με κλειδί από άκρη σε άκρη...Δυστηχώς δεν μπορούμε να αποφύγουμε τους εξωγενείς παράγοντες...To παρκάρω όπου βρω...δεν έχω parking. Έχει μόνο 31.000 χλμ.
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
καλως μας βρηκατε spitha και Σοφια(επιτελους ακομα ενα κοκκινο)να χαιρεστε τα fiestaκια σας καλη διαμονη κ καλα ποστ .......
 

sophia

Member
Feb 6, 2011
172
0
0
53
ΑΘΗΝΑ
dante...μου αρέσουν τα σχόλια που έχεις κάνει και για το δικό σου ...κοκκινάκι!!!
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
sophia said:
dante...μου αρέσουν τα σχόλια που έχεις κάνει και για το δικό σου ...κοκκινάκι!!!
:D :D
σ'ευχαριστω sophia..... ειναι σπανια τα κοκκινακια,δε τα εχουνε πολλοι οποτε ημαστε ξεχωριστοι....δεν εχουμε οτι εχουν ολοι qq qq
καλα κ ασφαλη χιλιομετρα να εχεις.....
 
Χαχαχχααχα m@kro Ιακωβε και Μιχαλη ελατε πανω και θα με θυμηθητε :) :) :) ετοιμαστε γερο στομαχι και παμε για.....ΠΑΪΔΑΚΙΑ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ !! Απ'πτο βλεπω εισαι και ΑΕΚΑΡΑ οποτε θα βαλουμε το καλυτερο κρεας :) :) :) :) :) :) :)
 

sophia

Member
Feb 6, 2011
172
0
0
53
ΑΘΗΝΑ
σε ευχαριστώ πολύ dante...και σε σένα το ίδιο εύχομαι ...όπως και σε όλους μας...καλοτάξιδοι!!!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
Σοφία καλώς ήρθες και καλά ποστ να έχεις !!!!!!!!


ΦΙΛΕ ΛΑΜΠΡΟ..... είπες την μαγική λέξη ΠΑΪΔΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!! AR15firing biggrin tease
Θα σε έχουμε πάρει 3 μέρες νωρίτερα να προμηθευτής πολυυ εμπόρευμα γιατί θα γίνει χαμος biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin είμαστε η χαρά τις χοληστερίνης  giggle giggle giggle giggle giggle giggle offtopics
 
ΧΑαχαχαχαχαχαχα ειμαι και γω Λατρεις της χολιστρερινης οποτε καταλαβαινεις οτι παντα υπαρχουν ΠΑΪΔΑΚΙΑ και ΜΠΟΛΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D :D :D :D :D :D :D οποτε το θεμα κανονιζετε αμεσα χι χι χι χι Απλως μου στελνετε ενα μνμ εδω και μου λετε "ΛΑμπρο ερχομαστε" και ενας παραδεισος απο παϊδακια σας περιμενειειειειειειειειειειειειειειειειειειειιειειειειει !!!!!!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
καλως ηρθατε ολοι στην παρεα μας,καλη διαμονη να εχετε ολοι σας με ασφαλη χιλιομετρα

λαμπρο αγορι μου....εσενα θα σε βαλω στην καταλληλη λιστα μου..... ;) ;)
παϊδακια μουυυυ ερχομαι...... biggrin biggrin biggrin :p :p :p :p :p :p :p :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread