Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

MIKE

Newbie
Jan 6, 2011
9
0
0
43
καλημέρα κυριοι και καλη χρονια.
ονομαζομαι μιχαλης και ειμαι καλα.
κατα πασα πιθανοτητα την επομενη βδομαδα θα ειμαι κι εγω κατοχος φιεστα 1,6 `09, και δεν σας κρυβω οτι εκτός απο την χαρα μου να μιλαω με κατόχους φιεστα, θα χαρώ ακόμη περισσοτερο να μαθω μερικά tips για βελτίωση και mods. αυτά προς το παρόν, σας αφήνω να ριξω λίγο διαβασμα εδω μεσα και να με συγχωρέσετε αν συστήθηκα σε λάθος μέρος του forum.
καλή χρονιά και παλι.
 

GReenDim

Hero Member
May 31, 2010
960
0
0
63
Athens - GReece
  Γεια  σου  Μιχαλη  και  καλως  ηρθες  στο  κλαμπ.
  Καλα  διαβασματα,  καλα  ποσταρισματα  και  να  εισαι  σιγουρος  οτι  θα  μεινεις  ευχαριστημενος
  και  απο  το  Fiesta  και  απο  το  Forum !
 

vagma

Hero Member
MIKE said:
καλημέρα κυριοι και καλη χρονια.
ονομαζομαι μιχαλης και ειμαι καλα.
κατα πασα πιθανοτητα την επομενη βδομαδα θα ειμαι κι εγω κατοχος φιεστα 1,6 `09, και δεν σας κρυβω οτι εκτός απο την χαρα μου να μιλαω με κατόχους φιεστα, θα χαρώ ακόμη περισσοτερο να μαθω μερικά tips για βελτίωση και mods. αυτά προς το παρόν, σας αφήνω να ριξω λίγο διαβασμα εδω μεσα και να με συγχωρέσετε αν συστήθηκα σε λάθος μέρος του forum.
καλή χρονιά και παλι.

καλως ηρθες μιχαλη στο καλυτερο φορουμ για το ford fiesta στην ελλαδα!!!!!!!!!!!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
καλως ηρθες μιχαλη στην μανιακη παρεα μας,καλο διαβασμα,καλη διαμονη και σε περιμενουμε να σε γνωρισουμε και απο κοντα
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Καλως ηλθες Μιχαλη στην παρεα μας και καλοριζικο και με καλα χλμ να ειναι το Φιεστα σου!!!περιμενουμε να σε δουμε και απο κοντα καποιο στιγμη!!!
 

kicko

Newbie
Jan 4, 2011
3
0
1
καλησπερα ειμαι ο δημητρης πριν λιγες μερες πηρα ενα fiesta diesel 07 και θα τα λεμε απο τωρα και στο εξης
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
καλησπερα δημητρη καλως ηρθες και να ξερεις εκανες την καλυτερη δουλεια! Και με την αγορα diesel που εκανες (ford εννοειται) και με την εγγραφη σου εδω! Ευγε!
 

kicko

Newbie
Jan 4, 2011
3
0
1
μηπως ξερει κανεις που θα βρω ποσα λιτρα ειναι το ρεζερβουαρ μου?
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Στο βιβλιαρακι του αμαξιου σου φιλε...Αλλα δεν ειναι το καταλληλο θεμα να συζητηθει εδω!!!

Υ.Γ καλος ηλθες στην παρεα μας και ελπιζουμε οντως να τα λεμε συχνα απο εδω και περα αλλα να σε δουμε και απο κοντα!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread