Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

teoglock1976

Newbie
Dec 21, 2016
1
0
0
biggrin biggrin biggrin biggrin
καλησπερα σε ολους ειμαι ο Θοδωρης απο καματερο κατοχος ενος ford fiesta 1.4 mk7 καλες γιορτες να εχουμε και καλο δρομο σε ολους.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Καλώς ήλθατε παιδιά στο forum μας. Ελπίζουμε να έχετε μια ευχάριστη διαμονή, να βρείτε ότι πληροφορία χρειάζεστε και για ότι δε βρίσκετε να ρωτάτε. Ελπίζουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά.
 

Pakwel

New member
Dec 30, 2016
74
0
0
31
Αθήνα
Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα. Εδώ και λιγες ώρες κάτοχος ενός st line. Θα χαρω να συναντηθουμαι καποια μερα απο κοντα
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Καλησπέρα και καλώς ήλθες! !! Έχουμε συναν τη συνάντηση στο Μικρολίμανο την Κυριακή εάν ενδιαφέρεσαι. ... Το όνομα σου;

Καλορίζικο και καλα και ασφαλη χλμ να έχεις με το st line :)
 

Walking

New member
MK7.5
Aug 5, 2016
99
1
8
38
Αγία παρασκευή
Μοντέλο
MK7.5
Καλως ήρθα και εγώ στην όμορφη παρέα σας.Γιαννης από Αγία Παρασκευή κάτοχος ford fiesta titanium econetice 1.5 tdci mk 7.5 F/l  .Καλά χιλιόμετρα σε όλους εύχομαι
 

ele_thess

Newbie
May 27, 2015
1
0
0
Καλησπέρα και από μένα! Με λένε Γιάννη και είμαι κάτοχος ενός ΜΚ6 1.4 τρίθυρου... Είχα γραφτεί πριν πολύ καιρό αλλά γράφω για πρώτη φορά τώρα... Καλά χιλιόμετρα σε όλους, και σας ευχαριστώ γιατί έχω αντλήσει ωραίες πληροφορίες κατά καιρούς!
 

soultakis

New member
May 10, 2016
63
1
0
Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου. Με λένε Τάκη και έχω ένα MK7 1.6
 

Alan

Newbie
Jan 24, 2017
5
0
0
Καλημέρα και από εμένα.
Πανευτυχής κάτοχος mk7 ST εδώ και 10 ημέρες.

AR15firing AR15firing
 

gasto

Newbie
Feb 6, 2017
1
0
0
Καλησπερα και καλως σας βρηκα.Γρηγορης απο Αθηνα και γραφτηκα στο φορουμ γιατι αρχιζω και γλυκοκοιταω το fiesta mk6 ως αγορα μεταχειρισμενου.
 

sahian91

Newbie
Feb 9, 2017
8
0
0
Καλημέρα σε όλους,
Είμαι ο Δημήτρης είμαι από Γιάννενα και εδώ και 3 ημέρες είμαι κάτοχος ενός μεταχειρισμένου  Fiesta MK6 pro f/l 1,4 TDCI. Αγοράστηκε για 2ο αυτοκίνητο αλλά εδώ και τρεις ημέρες δεν βγαίνω από μέσα  biggrin.
Καλώς σας βρήκα όλους!!!!!
 

Panos

Newbie
Feb 6, 2017
7
0
0
28
Γεια σας παιδιά☺!!! Είμαι νέο μέλος της ομάδας και το κυριότερο απο όλα εδω και σχεδόν 3 βδομαδες είμαι ο νέος ιδιοκτήτης του Ford Fiesta mk6 ,που είχε ο ξαδερφός μου  , με όνομα  scorpion!! Εχω τρέλα με τα αμάξια ,τα αγαπάω και  τα φροντίζω πολυ!!! Χαίρομαι που για πρώτη μου φορά απο τα 18 (Τώρα ειμαι 21)που οδηγάω, πέρνω το αμαξι το οποίο θέλω και το οποίο ειναι φτιαχμένο όπως το θέλω(για ν το πετύχω άλλαξα αλλα 2 ...
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Ξάδερφε καλώς ήρθες στην παρέα μας.Καλή διαμονή να έχεις και ελπίζουμε ΟΛΟΙ μας να σε βλέπουμε και στις συναντήσεις μαζί παρέα με την σαύρα μου  (έτσι την αποκαλούσα)
Αν δεν την φροντίζεις...ξέρεις τι θα πάθεις....
Παραπάνω από 3 βδομάδες του έχεις βρε...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread