Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

aristheodo93

Newbie
Apr 4, 2012
3
0
0
30
Αθηνα Ατικης
ευχαριστω παιδια να εισαι καλα. οχι φοιτητης ειμαι στη σαμο τα κοριτσια τα προσεχουμε οχι πως τα εχει και πολλα το νησι βεβαια λογω των σχολων κυριως αλλα οσα εχει τα προσεχουμε. εχει 3 σχολες πληροφορικη η δικη μου στατιστικη και μαθηματικο η στατιστικη εχει αρκετα κοριτσια αλλα μονο αυτη η σχολη,οσο για το νησι τωρα που εχει ανοιξει ο καιρος ειναι πολυ ομορφο. μονο η υγρασια που εχει με χαλαει η οποια ειναι υπερβολικη και δεν ξερω σε λιγα χρονια τι ζημια θα εχει κανει στο φιεστακι μου.
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
καλα ρε σεις,τι γινετε αυτες τις μερες?κα8ε φορα που μπαινω στην ενοτητα βλεπω και 2-3 newbies!Πολυ δυνατο το maniacs!
καλως ηρθατε παιδια!
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
παιδεσ καλησπερα!πρωτη φορα γραφω...γιαννησ λεγομαι!φοιτητησ ειμαι ... φιεσταρα και τα μυαλα στα μπλεντερ!δεν το περιμενα οτι θα ηταν τοσο καλη επιλογη :D ενα μαυρο μκ7 εχω,3 μηνεσ τωρα,εχω κανει 9,000 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ χιλιομετρα,κ ειναι ακομα αρχη... καθε μερα το ερωτευομαι κ περισσοτερο!να ανησυχω? :p
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Καλως ηρθατε ολοι... Γιαννη απο ποια περιοχη εισαι?

Ολοι καψουρηδες ειμαστε εδω μεσα...  :D
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Καλώς ήρθες Γιάννη στην μανιακοπαρέα μας.
Καλά χιλιόμετρα να έχεις με την αγάπη σου.
Καλό διάβασμα και καλό ποστάρισμα.
Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά στην επόμενη συνάντηση μας.
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
καλως σασ βρηκα!απο αθηνα ειμαι!νεο ηρακλειο!να'στε καλα ολοι σας!να χαιρεστε τις καψουρεσ σας!αν και με το 1,839 βενζινη που εβαλα σημερα,δεν με αφηνουν να το χαρω... :p ΠΙΚΡΑ!!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread