Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Καλως ηρθες φιλε!! καλα χλμ να εχεις και καλο διαβασμα!! απο ποια περιοχη εισαι?
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
777
49
28
19
Αθήνα
Andreas19 said:
Καλως ηρθες φιλε!! καλα χλμ να εχεις και καλο διαβασμα!! απο ποια περιοχη εισαι?

Άλιμο σύνορα με Αγ.Δημήτριο!

Σας ευχαριστώ παιδιά :D
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Καλώς ήρθες Νίκο, καλό διάβασμα να έχεις και καλό ποστάρισμα.
Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά εσένα και το fiestaκι σου σε κάποια συναντησή μας.
 
Mar 31, 2012
3
0
0
Καλησπερα παιδια με λενε Βασιλη ισως λιγο πολυ σε καποιους να ειμαι γνωστος και απο το χωρο του ice και κατοχος ενος ford fiesta αλλα και ενος ford connect (καθοτι και φανατικος Fordakias ).
Ευχομαι να μπορω να βοηθησω και εγω με την σειρα μου σε οτιδηποτε μπορω να φανω χρησιμος στο κλαμπ !!!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Καλησπερα και σε εσενα Βασιλη και καλως ηλθες στην μανιακη παρεα μας!!!σιγουρα θα μας λυσεις πολλες αποριες στον χωρο του ice και περιμενουμε να σε δουμε σε καποια συναντηση μας....καλη διαμονη να εχεις και καλα ποσταρισματα!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Καλώς ήρθες Βασίλη στην μανιακή παρέα μας καλή διαμονή να έχεις
Σε περιμένουμε και από κοντά να σε γνωρίσουμε,αλλά όταν έρθεις,να είσαι ήσυχος γιατί έχουμε και μεγάλους ανθρώπους στο club μας giggle giggle
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Καλώς ήρθες Βασίλη στην μανιακοπαρέας μας.
Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε από κοντά στην επόμενη συναντησή μας από κοντά...και θα δείς ότι όπου πάμε είμαστε πάντα ήσυχοι... giggle
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread