Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
γιωργο και αργυρη καλως ηλθατε στην παρεα μας....καλη διαμονη να εχεται και καλα ποσταρισματα!!!θα χαρουμε πολυ να σας δουμε και απο κοντα!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
καλώς ήρθες αργύρη στους μανιακούς,καλή διαμονή να έχεις και σε περιμένουμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά
 

xristina

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
καλως ήρθες λοιπον Γιώργο....σου ευχομαι καλή διαμονη.... δεν μας ειπες τι φιεστακι εχεις ομως...  ;)
 

kostasmk7s

Newbie
Jul 28, 2011
1
0
0
37
πειραιας
Καλημερα κ απο εμενα!!με λενε κωστα απο πειραια κ ειμαι κατοχος εδω κ 2χρονια ενος mk7's'.καλως σας βρηκα παιδες!!
 

WOLF

Hero Member
May 10, 2010
1,561
0
0
49
Κορυδαλλος
Καλώς ηλθες Κωστη στην παρέα μας και σε περιμένουμε αύριο στην συνάντηση μας στο Ναι να σε γνωρίσουμε απο κοντά..... :)
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
Καλημερα στο φορουμ !! Ειμαι ο Μαριος , απο Αλιμο .. κ εδω και μια βδομαδα απολαμβανω την οδηγηση ενος καινουργιου μκ7 1.4 τιτανιουμ .. πιστευω οτι βρηκα το καταλληλο μερος για να μοιραζομαι αποριες , αλλα κ κατορθωματα ;) !
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Καλως ηρθες Μαριε καλη διαμονη να εχεις και καλοριζικο το φιεστα!!!Ελπιζω να σε δουμε κι απο κοντα καποια στιγμη!
 

xristina

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
καλως μας ηρθες μαριε στην πιο μανιακή παρεα, biggrin καλορίζικο το φιεστάκι σου, πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα να εχεις... ;)
 

black thunder

New member
Jul 25, 2011
93
0
6
39
ειναι μυστικο
καλωσηρθες μαριε..κι εγω καινουργιο μελος ειμαι οποτε δε μπορω να ξερω πολλα αλλα μεχρι στιγμης η φιεστομανια καλα κρατει...κι εγω το ιδιο εχω αλλα σε μαυρο!!! καλοριζικο καλοταξιδο και ευχομαι οτι καλυτερο :)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread