Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Miltosgre

Original poster
Newbie
Dec 27, 2015
4
0
0
Γεια σας.
Είμαι νέος στο site και έχω Fiesta 1.6 tdci Econetic (95HP).
Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος με την απόδοσή του , αλλά επειδή κάνω πολλά χλμ ημερησίως θα ήθελα λίγη περισσότερη δύναμη. Βλέπετε όταν συνηθίσεις κάτι ψάχνεις το επιπλέον. Έχω διαβάσει στο Forum για διάφορα καλούδια όπως RaceChip κλπ , αλλά από έγκυρο (έως τώρα) συνεργείο μου πρότειναν (χωρίς να με πιέσουν είναι η αλήθεια) το kit της Steinbαuer. Ιδανικό για πετρέλαιο όπως μου είπαν. Δίνει γύρω στο 20% αύξηση ιπποδύναμης με μείωση κατανάλωσης γύρω στο 5%.
Γνωρίζει κάτι κάποιος από εδώ να μου πει ή μάλλον να μου γράψει?
Βέβαια μιλάμε για παράλληλο εγκέφαλο που δεν είναι και πολύ φθηνός. Κόστος με την εγκατάσταση γύρω στα 750€.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
 

Miltosgre

Original poster
Newbie
Dec 27, 2015
4
0
0
Φιλαράκι θα την σκεφτώ και αυτή την εκδοχή αν τελικά δεν βρω άκρη.
Thnx anyway.
 

Riordian

Hero Member
Dec 30, 2012
1,146
0
36
33
Ψάξε για προγραμματιστη καλύτερα και ασε τους παραλληλους, ειναι αμφιβολη η λειτουργια τους
 

Miltosgre

Original poster
Newbie
Dec 27, 2015
4
0
0
ok thanx.
Υπάρχει κάποια πρόταση εγγυημένη. Κάποιον που με το ίδιο αυτοκίνητο έκανε τελικά δουλειά και υπήρχε αποτέλεσμα?
Γνωρίζουμε κόστος περίπου για κάτι τέτοιο?
Και τέλος αν έχετε επιπλέον γνώση , τι πιθανές ζημιές (εκτός προγράμματος) ρισκάρω.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Από την στιγμή που υπάρχουν κάποιοι που ασχολούνται με προγραμματισμούς για δν βάζει ένα πρόγραμμα χωρίς παράλληλους κ.α.?
 

fiestalarissa

Member
Aug 27, 2014
117
0
0
33
λαρισα
Στείλε μ πμ να συνεννοηθούμε. Θελω να προγραμματίσω ξανα το δίκο μ γιατι εχει πρόσθετα καλούδια πανω :p έχουμε επιλογές μην αγχώνεσαι
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread