Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Crazy said:
Ποσα ψυγειακια θα φερουμε???

Υ.Γ. Ναι αλλα δεν θα ναι σαν το δικο μου  tease
εσείς θα έχετε νερά.....εγώ τις μπύρες.....
17xxx 17xxx 17xxx 17xxx
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Και εγώ θα φέρω ψυγειάκι :) τώρα τι θα βάλω μέσα θα το δω τελευταία στιγμή :)
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Παιδιά θα φέρουμε κι εμείς ψυγειακι με νερά και μπύρες.θα φέρω επίσης και ένα ψυγείακι που έχει βρυσακι για κρύο νερο. θα φέρουμε και κανά ψιψιψονι από το μαγαζι αν είναι να τσιμπάμε..

Εγώ σας προτείνω να τα πλύνετε από δω και να πάτε στο σούπερ και να πάρετε μεμβράνη,αυτή που τυλιγουμε τα τάπερ,ξέρετε...τυλιξτε όλο το προφυλακτήρα καπό  καθρέφτες μπροστά και όταν φτάσετε το βγάζετε και είστε πένα!!!εγω αυτό θα κάνω και ας γελάνε μερικοί πχ crazy.. tease tease tease
 

leftko

Member
Dec 23, 2012
193
0
16
32
ωραιο αυτο με την μεμβρανη αλλα δεν ειναι επικίνδυνο στο καπο με τις θερμοκρασιες και τη ζεστη να λιωσει και να κολλησει?
 

dimitra

Pro Member
Dec 28, 2012
482
0
0
33
Κερατσίνι
vasilisfiesta said:
Παιδιά θα φέρουμε κι εμείς ψυγειακι με νερά και μπύρες.θα φέρω επίσης και ένα ψυγείακι που έχει βρυσακι για κρύο νερο. θα φέρουμε και κανά ψιψιψονι από το μαγαζι αν είναι να τσιμπάμε..

Εγώ σας προτείνω να τα πλύνετε από δω και να πάτε στο σούπερ και να πάρετε μεμβράνη,αυτή που τυλιγουμε τα τάπερ,ξέρετε...τυλιξτε όλο το προφυλακτήρα καπό  καθρέφτες μπροστά και όταν φτάσετε το βγάζετε και είστε πένα!!!εγω αυτό θα κάνω και ας γελάνε μερικοί πχ crazy.. tease tease tease

Ζαχαροπλάστη..δε βάζεις και καμιά τουρτίτσα μες στο ψυγειάκι ::)...
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
http://www.meteo.gr/meteoplus/cf.cfm?city_id=10
ο καιρός το σαββατοκύριακο αποτι δειχνει θα ειναι με το μέρος μας.. τουλάχιστον δεν δείχνει ούτε αέρα ούτε βροχή..  ok234
 

Dark knight

Hero Member
xristina said:
http://www.meteo.gr/meteoplus/cf.cfm?city_id=10
ο καιρός το σαββατοκύριακο αποτι δειχνει θα ειναι με το μέρος μας.. τουλάχιστον δεν δείχνει ούτε αέρα ούτε βροχή..  ok234

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6Byy84lmR3k[/youtube]

craz craz craz craz :D :D :D :D :D :D AR15firing AR15firing AR15firing AR15firing AR15firing
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Η Χριστίνα σας ανεβάζει και εγώ θα σας πω ότι σήμερα έβρεχε από το πρωί.Πριν από λίγο σταμάτησε και ελπίζουμε να ανοίξει ο καιρός.Αέρα δεν έχει
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread