Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
βόλτα στην πανέμορφη Σαλόνικαααααα!!!!!!!  biggrin biggrin biggrin
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Εγώ που σκέφτομαι να έρθω αεροπορικός??
Θα με παραλάβει κανένας από το αεροδρόμιο??

Ελάτε να μαζευτούμε να πάμε όλοι μαζί εμείς οι Αθηναίοι....
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
μπαινουμε στην τελικη ευθεια για το thessaloniki tuning show μιας και εμεινε μια εβδομαδα για την διεξαγωγη του στο οποιο θα συμμετεχουμε με τρια αυτοκινητα
τα μελη  που θα εκπροσωπησουν το fiestamaniacs ειναι:
       
   arkas - fiesta mk6 ST
   grg019 - fiesta mk7 1.4
 
επιπλεον το 3 αυτοκινητο θα ειναι ενα fiesta mk 7 1.6 sport της εταιριας Ford Σταθης Σ & Ν
 

LATI-NOS

New member
Apr 14, 2011
64
0
0
θα ερθει κανείς σας παιδια ?? Ελατε να τους μα8ουμε να Ντριφτάρουν driv2
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
Θα θελαμε να πληροφορησουμε τα μελη του fiestamaniacs.gr οτι στην προγραμματισμενη εκδηλωση Thessaloniki Tuning Show 2013 δεν θα λαβουμε μερος λογω ελλειπους συνεννοησης με την διοργανωτρια εταιρια vag comment.

Αρχες Φεβρουαριου σε τηλεφωνικη επικοινωνια με την εν λογω εταιρεια οι συμμετοχες ανα club ανερχονταν σε 2-3 οχηματα.
Τον Απριλιο σε κατ' ιδιαν επικοινωνια με τον διοργανωτη ανεφερε οτι οι συμμετοχες ανερχονται σε 3-4 οχηματα με τελευταια ημερομηνια για τις δηλωσεις την 15η απριλιου.
Την παραπανω ημερομηνια ο διοργανωτης μας υπεδειξε οτι οι συμμετοχες πρεπει να υποβληθουν ηλεκτρονικα σε ειδικη φορμα που υπαρχει στην ιστοσελιδα του Thessaloniki tunning show οπως και επραξα προσωπικα.
Eπισης μας προτεινε να  αγορασουμε φτηνοτερα εισητηρια με σκοπο την προπωληση στα μελη του club,λεγοντας μας οτι απο αυτα τα χρηματα μπορουμε να πληρωσουμε και τις συμμετοχες των οχηματων μας,επιβαρυνοντας ετσι τα μελη του club.Αυτη η ιδεα απορριφθηκε απο την αρχη και συμφωνησαμε να λαβουμε μερος πληρωνοντας του μονο τις συμμετοχες.

Στις 20 Μαιου σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα,μου ανεφερε οτι δεν εχει λαβει τις συμμετοχες αλλα θα μας κανει την χαρη να δηλωσουμε εκεινη την στιγμη 2 οχηματα ενω ειχαμε συμφωνησει για 3 και οταν υπηρξε αντιδραση πανω σε αυτο,αρχισε να μου μιλαει ασχημα και στο τελος μου εκλεισε και το τηλεφωνο

Κατοπιν ολων των παραπανω,αποφασισαμε οτι το club μας δεν εχει καμια θεση στο Τhessaloniki tuning show μιας και η διοργανωτρια εταιρεια εδειξε τον πιο αντιεπαγγελματικο της χαρακτηρα και την αγαπη της προς τα χρηματα και οχι προς το αυτοκινητο.

Θα παρακαλουσαμε να μην υπαρξουν σχολια πανω σε αυτο,μιας και η συνταξη αυτου του κειμενου ειναι καθαρα για θεμα ενημερωσης και δεν εχει αλλο σκοπο.

Το θεμα εντος ολιγου θα κλειδωθει.
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread