Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

sirMao

Original poster
Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40

Με αφορμή μια δημοσίευση του Σάκη flintmagic στο Facebook και μιας που μαζεύω και εγω, θα ήθελα να μοιραστώ μαζι σας μια δραστηριότητα που λόγω πολυ όλοι γνωρίζουμε. Μαζεύοντας καπάκια απο μπουκάλια νερού, γάλα, χυμών και λοιπά και προσφέροντας τα στον σύλλογο πρόληψης και συμπαράστασης ανηλίκων θυμάτων τροχαίων ατυχημάτων χαρίζουμε αμαξίδια σε άτομα με κινητικά προβλήματα. Ο καθένας ξεχωριστά εκει που θα τα πέταγε ίσως μπορούσε να τα μαζεύει και να τα δώσει στον Σάκη που εχει δραστηριοποιηθεί και τα μαζεύει στο κατάστημα του. Flintmagic συγνώμη για την πρωτοβουλία , φαντάζομαι δεν θα έχεις πρόβλημα..... Μπράβο σου για την κίνηση σου αυτή!
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Τωρα το ειδα φιλαρακι ... Γιατι να υπαρχει προβλημα  ... Ευχαριστω πολυ που το εβαλες εδω γιατι εγω ξεχαστηκα να το αναφερω ... Πιστευω οτι ειναι πολυ απλο και ευκολο να μαζευουμε ολοι τα καπακια ... Αντι να πανε για πεταμα ας πανε τουλαχιστον για καλο σκοπο !!! Οσοι εχουν μαζεψει καπακια ας μου τα δωσουν σε καποια συναντηση ή αν γνωριζουν που ειναι το μαγαζι μου ας περασουν να τα αφησουν εκει ... 
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #3
Εγω σακη εχω μαζεψει και θα περασω απο το μαγαζι σου να σου τα δωσω με την πρωτη ευκαιρια...ενα μεγαλο μπραβο για αυτη την προσπαθεια και στον σακη αλλα στον συλλογο ok234
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Στο σχολείο που είμαι πέρσι δώσαμε 9 μεγάλες μαύρες σακούλες γεμάτες καπάκια και φέτος έχουμε πάνω από 15...
Είναι για καλό σκοπό παιδιά...μπράβο
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Sweet_Squeeze said:
Στο σχολείο που είμαι πέρσι δώσαμε 9 μεγάλες μαύρες σακούλες γεμάτες καπάκια και φέτος έχουμε πάνω από 15...
Είναι για καλό σκοπό παιδιά...μπράβο
Πόπη μακάρι να το έκαναν όλοι ... Ένα μεγαλο μπράβο σε όσους βοηθάνε σε αυτές τις ένεργειες για ανθρώπους με κινητικά προβλήματα και όχι μόνο !!!
 

sirMao

Original poster
Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
Είμαστε αρκετοί εδώ οπότε μπορούμε όλοι μαζι να κάνουμε μια καλή προσπάθεια.... Με καλο αποτέλεσμα ...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread