Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

giannis7

Original poster
New member
Nov 17, 2013
57
0
0
Καληπέρα παίδες...Νεο μέλος και νέος κατοχος του fiesta...Εως τωρα ολα καλα...10 ημερες συνυπαρξης με το τουτου....Ο τιτλος του θεματος τα λεει ολα...Υπαρχει δυνατοτητα λειτουργικα να τοποθετηθει μεγαλυτερος σε μεγεθος πισω υαλοκαθαριστηρας στο αμαξακι μας?
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #2
Γιαννη απο οσο ξερω οχι,δεν μπορεις να τοποθετησεις μεγαλυτερο υαλοκαθαριστηρα πισω!!!
μιας και εισαι καινουργιο μελος περνα απο εδω ( http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=6886.new#new ) να μας πεις για εσενα και να γνωριστουμε!
 

giannis7

Original poster
New member
Nov 17, 2013
57
0
0
nos7 said:
Γιαννη απο οσο ξερω οχι,δεν μπορεις να τοποθετησεις μεγαλυτερο υαλοκαθαριστηρα πισω!!!
μιας και εισαι καινουργιο μελος περνα απο εδω ( http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=6886.new#new ) να μας πεις για εσενα και να γνωριστουμε!
Ευχαριστώ πολυ nos7.Εχω περάσει και μαλιστα με εχεις καλωσορισει ξεχασιαρη!!! κριμα που δεν μπορουμε να τοποθετησουμε μεγαλυτερης επιφανειας πισω υαλοκαθαριστηρα...Μενει το 1/3 της επιφανειας ακαθαριστο....
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Και εγώ θα ήθελα να είχαμε λίγο μεγαλύτερους υαλοκαθαριστήρες και μπροστά και πίσω.
Μπροστά γιατί από την θέση του συνοδηγού αφήνει αρκετή βρόμα πάνω δεξιά ( αν και το θέμα μας είναι να βλέπει ο οδηγός πράγμα που αρκεί )
Και πίσω θα ήτανε καλο να είχε ακόμα άλλο λίγο ....

Αλλα σε γενικές γραμμές μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος .
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread