Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

mk6akias

Original poster
Rookie
May 29, 2017
13
0
0
Καλησπερα σε ολους!γραφω για να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας!φορεσα στο φιεστακι μου led φωτα h4 6000k και εχω δει παρα πολυ καλο αποτελεσμα!!!τα συγκεκριμενα ειχαν 30€ και ηταν εξερετικα ευκολα στην τοποθετιση!πραγματικα δεν το περιμενα!
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
εβαλα και εγω σημερα για δοκιμη H4 led 6000κ 3800lm οικονομικες σχετικα για δοκιμη.
πολυ καλυτερες σε φωτισμο απο τις απλες αλλα και απο xenon που τα βαλαμε διπλα διπλα πολυ ποιο λευκο φως οι led.
 

alpapahr

New member
May 23, 2015
66
0
6
34
www.zygos-artas.gr
Για δώστε παραπάνω πληροφορίες ρε παιδιά, σε τι φανάρια απλά ή με προτζεκτορα, από Ελλάδα η εξωτερικό, δοκιμές σε βρεγμένο δρόμο? Καμία φωτό υπάρχει? Είμαι στο ψάξιμο για led για το 7αρι μου αυτό τον καιρό.
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
σε απλο φαναρι πολυ καλυτερα απο τις απλες λαμπες τωρα σε ομιχλη που οδηγησα σημερα ηταν παρα πολυ καλυτερος ο φωτισμος. σε βροχη χανει λιγο λογο οτι εβαλα 3000lm καλο ειναι να μπει 3800lm  επισεις τα φαναρια μου ειμαι λιγο θολομενα
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
yannis_s said:
εβαλα και εγω σημερα για δοκιμη H4 led 6000κ 3800lm οικονομικες σχετικα για δοκιμη.
πολυ καλυτερες σε φωτισμο απο τις απλες αλλα και απο xenon που τα βαλαμε διπλα διπλα πολυ ποιο λευκο φως οι led.
λαθος μ 3000 lm ειναι αυτες που εβαλα
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread