Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

iliaslyk

Original poster
Newbie
Jan 29, 2014
5
0
0
Παιδια καλησπερα!μηπως ξερετε που μπορω να βρω κουκουλα σχετικα καλης ποιοτητας και τιμης;ευχαριστω
 

iliaslyk

Original poster
Newbie
Jan 29, 2014
5
0
0
Ευχαριστω!Αληθεια μηπως θυμαστε ποσο πανε;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Από το praktiker έχω κι εγώ, την πιο ακριβή μάρκα (γιατί έχει και μία πολύ φθηνή) και μια εξαετία+ είναι μια χαρά. Δεν έχει πάθει το παραμικρό.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Απ' έξω είναι ασημένια (όπως οι περισσότερες φυσικά) και από μέσα έχει μαλακή επένδυση (σαν ύφασμα). Και είναι αρκετά ελαστική για να μη σκίζεται εύκολα.
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Της autoplus ομως ειναι εσένα (Dark Night), ε; Οπότε ανεβαίνει λογικά αρκετά το budget.
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Τριψήφιο;;;

kostg said:
Απ' έξω είναι ασημένια (όπως οι περισσότερες φυσικά) και από μέσα έχει μαλακή επένδυση (σαν ύφασμα). Και είναι αρκετά ελαστική για να μη σκίζεται εύκολα.

Τι μάρκα;
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
kostg said:
Μου βάζεις δύσκολα τώρα.. Κάτσε να κατέβω στην αποθήκη..
Καλά ντε, δε χρειάζεται! Κάτι θα βρω πιστεύω! ;)
 

Panic 26

Pro Member
Feb 2, 2014
412
0
0
32
Κάτι είδα τις προάλλες, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που μου έλεγε ο άλλος εκεί που πλένω το αυτοκίνητο, ότι και καλά χαλάει το χρώμα (όταν βρέχει και μετά κάνει ζέστη υποτίθεται από τους υδρατμούς)... Μάλλον οι κουτσουλιές και η γύρη το χαλάνε το χρώμα πιστεύω.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread