Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

angel s

Original poster
Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Το 2016 ήρθε και όπως κάθε χρόνο ήρθε η ώρα για την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα μας.  biggrin

Σας καλούμε λοιπόν στις 31 Ιανουαρίου 2016 και ώρα 20:00 στο Εν Πλω στη Βουλιαγμένη ώστε να κόψουμε την βασιλόπιτα να πιούμε το καφεδάκι μας ή το ποτό μας και να δούμε ποιος τυχερός θα κερδίσει το φλουρί. :)

Για την διευκόλυνση της διελεύσης στο μαγαζί κοιτάξτε τον χάρτη εδώ

Το μαγαζί διαθέτει πάρκινγκ με παρκαδόρους αλλιώς στο δημόσιο εδώ που βρίσκεται απέναντι από το Εν Πλω.

Θα μας βοηθούσατε να μας ενημερώσετε έγκαιρα για την παρουσία σας αλλά και των ατόμων που θα σας συνοδεύουν.


Λίστα συμμετοχών:

1. Giannis MK1.4
2. Montoya
3. Scorpion +2
4. georgia89
5. VASSOS +2
6. Nos7 +1
7. The Ace
8. sirMao +1
9. thabibikas
10. gergly007
11. angel s +1
12. Sweet_Squeeze
13. ilias86 +1
14. kundun +1
15. Zauro
16. kostg +1
17. Dante!
18. PanPag
19. Nitroking
20. Flintmagic + Jamie flintmagic


Σύνολο: 31

 
 

ikskarda

New member
Oct 17, 2013
51
0
0
Εγω θα σας απαντησω την ερχομενη βδομαδα που θα εχει βγαλει ο προισταμενος το προγραμμα για να δω αν θα δουλευω πρωι η βραδυ την Κυριακη ;) ... Οποτε 50/50 η πιθανοτητες.
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Ρε σεις, ούτε μιλημένοι να'σασταν :D Ίδια μέρα το μεσημέρι έχουμε την πίτα στο Mazdaspeed, οπότε δεν ξέρω αν θα αντέξουν τα παιδιά όλη μέρα έξω και να τρέχουμε δεξιά και αριστερά :D

Αν μπορέσω να "ξεφύγω" μπορεί να έρθω μόνος μου...
 

ikskarda

New member
Oct 17, 2013
51
0
0
Μαγκες την πατησα ... Σχολασα απο τη δουλεια εκανα το μπανακι μου και εκανα τη διαδρομη Καματερο Βουλιαγμενη μεσα σε 25 λεπτα ... Παω και εγω 19.03 στο Εν πλω και δε βλεπω πουθενα fiesta σε ακτινα 200μετρων... Λεω ηρθα πρωτος ... Τελικα περιμενα μεχρι 19.45 και εφυγα...
Νομιζα οτι ηταν σημερα η συναντηση ... Δεν ειχα εντωμεταξυ και κινητο, ειχε κλεισει απο μπαταρια.

Οποτε στις 31 δυσκολο να ερθω, αλλα θα ενημερωσω μεσα στη βδομαδα αν ειναι
 

Georgia89

Member
Oct 25, 2015
231
6
18
ΧΑΝΙΑ
Ερωτηση,ενδιαφερεται κανενας που κατεβαινει απο ποταμι να βρεθουμε στο παρκινκ του σεφ?  (αν δν εχει κανενα αγωνα )Δεν το λεω επειδη δν ξερω την διαδρομη! αλλα για παρεα!!!!
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Τελικά μάλλον θα κατέβω μόνος μου, προέκυψε και ανάγκη συνεννόησης εκ του σύνεγγυς με έτερο συνforumίτη για θέματα βελτίωσης του τουτού μας, οπότε κλείδωσε η (μόνη και έρημη) παρουσία μου :D
 

TEO-S

Member
Jun 3, 2010
128
0
16
Μοντέλο
MK6
Μαλλον θα είμαι και εγω μαζί με ένα νέο μέλος με Mk7 ecoboost!
 

Dark knight

Hero Member
Το παλεψα μεχρι και σημερα αλλα λογο αυξημενων υποχρεωσεων δεν θα μπορεσω να ειμαι στην παρεα σας.  :'(
Ελπιζω στο επομενο καφεδακι να ειμαι μαζι σας!!!!
Καλα να περασετε!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread