Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

tolhs84

New member
Nov 15, 2012
68
0
0
39
ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ
παιδες για εμενα λυπαμαι αλλα δεν θα μπορεσω  :( 15-20 /2/2014 θα βγει στους δρομους παλι η καλονη μου  biggrin biggrin biggrin οποτε τα λεμε σε εκδρομουλες που θα κανονισουμε  biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
:D :D :D :D :D :D με τον mk1 stelios που από όλα τα μκ1-μκ2 που έχει το ένα είναι άσπρο και το προστατεύει με νύχια και με δόντια


Τα άσπρα είναι αυτά που θα δώσουν χρώμα όμως....ενώ τα μαύρα.....θα περάσουν απαρατήρητα μέσα στα σκοτάδια... :D :D
 

gaaragr

Member
Mar 27, 2013
121
0
16
Εμεις που δεν ξερουμε κανεναν που θα σας βρουμε? :p Υπαρχει μια πιθανοτητα να μπορεσω να ερθω!
 

lefteriskri

Member
Jun 12, 2013
222
0
0
32
Αιγαλεω
Παιδιά είμαι και γω μέσα για το Σάββατο  Συγνώμη που καθυστερησα αλλά είναι η δουλειά μου τέτοια και τα μάθαμε όλα τελευταία στιγμη .Φιλε gaaragr μπορουμε να συναντηθουμε μαζι αν θες και να παμε.απο που εισαι?
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
gaaragr said:
Εμεις που δεν ξερουμε κανεναν που θα σας βρουμε? :p Υπαρχει μια πιθανοτητα να μπορεσω να ερθω!
lefteriskri said:
Παιδιά είμαι και γω μέσα για το Σάββατο  Συγνώμη που καθυστερησα αλλά είναι η δουλειά μου τέτοια και τα μάθαμε όλα τελευταία στιγμη .Φιλε gaaragr μπορουμε να συναντηθουμε μαζι αν θες και να παμε.απο που εισαι?
Υπάρχει και σημείο συνάντησης στο Σεφ παιδιά
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Δυστυχως και εμεις δεν θα μπορεσουμε να παρεβρεθουμε κοντα σας φετος
 

Dark knight

Hero Member
Μαλλον δεν θα βρεχει αυριο παιδια!!
Ωραια!!Να μας κανει μια κρυα νυχτα για να δροσιζονται καλα τα μοτορια μας!!
Για ριξτε μια ματια...

http://www.okairos.gr/πειραιάς.html?v=ωριαία
 

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω, γιατί με σφήνωσε ένας κιτρινιάρης και το αμάξι είναι στο συνεργείο.
Καλά να περάσετε και πιστεύω να καταφέρω να έρθω σε κάποια εκδρομή.  :'( :'( :'( ssorry ssorry ssorry
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
Ιάκωβε τώρα είδα το μήνυμα σου φίλε! Όχι δε θα είμαι μόνος, θα έχω και το φιέστα μαζί!χαχαχαχα ναι μόνος αυτή τη φορά! Αλλά θα έχω παρέα εκεί! Εσάς!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ετοιμο το μωρο :)
Ελπίζω μην βρέξει άμμο από την αίγυπτο  :)
 

lefteriskri

Member
Jun 12, 2013
222
0
0
32
Αιγαλεω
Kαλημερα παιδια.καλο μηνα να εχουμε.Παω να γιαλισω το κουκλι γιατι εχει συναντηση σημερα.χαχαχα
 

ΘΟΔΩΡΗΣ MK7

Pro Member
Apr 18, 2012
424
0
0
41
mk1 Stelios said:
Αν ειναι το αμαξι το προβλημα δεν ειναι πρόβλημα κάποιος κοντινος να έρθει να σε "μαζέψει" !
Ναι το αμάξι είναι. Κανένα πρόβλημα,  εγώ μένω στον Κορυδαλλό (απέξω χαχα), αν κάποιος μένει κοντά ή αν βολεύει κάποιον καμιά στάση μετρό,  τότε να κανονίσουμε να έρθουμε παρέα.
 

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
Κακό μήνα σε όλους!ωρα για μπανάκι μανάκι να γίνει ξανά άσπρο!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread