Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ilias86

Hero Member
Vip Team
MK7.5
May 28, 2011
1,194
22
38
37
Γλυφάδα
Μοντέλο
MK7.5
Πολυ ωραια η χθεσινη βραδια, (παρολο που δεν μου επεσε εμενα το φλουρι) χαρηκα πολυ που σας ξαναειδα ολους, καποιους μετα απο καιρο και που γνωρισα τον asobracao (δεν ξερω αν το λεω σωστα..χι).
Η πιτα ηταν υπεροχη, μπραβο στον Βασιλη!
 

assombracao

Member
Mar 12, 2012
103
0
0
45
ΑΘΗΝΑ
ilias86 said:
Πολυ ωραια η χθεσινη βραδια, (παρολο που δεν μου επεσε εμενα το φλουρι) χαρηκα πολυ που σας ξαναειδα ολους, καποιους μετα απο καιρο και που γνωρισα τον asobracao (δεν ξερω αν το λεω σωστα..χι).
Η πιτα ηταν υπεροχη, μπραβο στον Βασιλη!


Μια χαραδρα ηταν που γνωρισα καποιους ανθρωπους , ειδα ξανα καποιους αλλους.
Την επομενη φορα στη πιστα για καρτακι  !! . Και εγω χαρηκα  Λιακο ευχομαι να μπορουμε να ειμαστε ολοι καλα να βρισκομαστε ποιο συχνα!
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Πολύ όμορφα περάσαμε και χθες.. το μαγαζί το γεμίσαμε μόνο με μανιακούς! ακόμη αναρωτιέμαι ποιανού ήταν η ιδέα να πάνε όλα τα αυτοκίνητα πάνω στο γκαζόν?  giggle  Χάρηκα που είδα μέλη που είχα να δω καιρό από κοντά, τα παιδιά που ήρθαν εκτός Αθηνών για αυτό το αξέχαστο event (grg,withoutfiesta,arkas,Μ@kro,eleni) όπως και τον μικρό stuparartino που έχει μεγαλώσει και δεν τον αφήσαμε σε ησυχία... ;D τώρα μπορεί να έρχεται στις συναντήσεις μας και με το μανιακό φορμάκι του  biggrin
να πω ότι οι τυχεροί ήταν η Μαρία του Σωτήρη που έτυχε το φλουρί και κέρδισε ένα σετ πατάκια και ο panosd+dimitra που κερδίσανε στον λαχνό (Νο 31) ένα μίνι service (φιλτρo-λάδι) για το αυτοκίνητο..
Βασίλη για ακόμη μια φορά έγραψες με την πίτα... απότι φάνηκε δεν έμεινε κομμάτι για κομμάτι... όλα τα έφαγε ο Στέλιος παιδιά..μην σας παραπλανεί ότι κέρναγε μόνο τσαγάκια..  tease εγώ όπου τον πετύχαινα έτρωγε ότι εβρισκε μπροστά του....  tease  giggle

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ... biggrin biggrin

ορίστε και μερικές φωτό από μένα

...φέτος ήρθε η ώρα της... Φανταστικό το video που έφτιαξες Δημήτρη (marvin)  ok234
DSCN8160_zps839ada6c.jpg


DSCN8145_zpsbbe1950d.jpg


DSCN8162_zpsb0cc7607.jpg


DSCN8168_zps9cff6297.jpg



η πρόποση του Ιάκωβου ήταν ολα τα λ7...  :D :D :D αντε και την επόμενη στον γάμο, του ..... (και κόλλησε)  :D  :laugh:
 

dimitra

Pro Member
Dec 28, 2012
482
0
0
33
Κερατσίνι
Περάσαμε ένα πολύ όμορφο Σαββατόβραδο biggrin..!Όλα ήταν υπέροχα ok234..για ακόμη μια φορά,υπέροχο κλίμα και πολύ όμορφος χώρος..!
Χάρηκα πολύ που είδα καποιους και πάλι απο κοντά και πολύ περισσότερο το SturarArtομωρό biggrin..!
Συγχαρητήρια στον ζαχαροπλάστη vasilisfiesta..η δημιουργία του ήταν εξαιρετική ok234 ok234..!
Ευχαριστούμε για το δώρο..καθώς panosd + dimitra ;D ήμασταν οι τυχεροί της κλήρωσης cheer2..!
Fiestamaniacs να έχουμε όλοι μια Υγιή και Ασφαλή Χρονιά..!
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Ήταν πολύ ωραία..μπράβο σε όλους για την διοργάνωση!!και του χρόνου να είμαστε καλά να κοψουμε κ για το 14..
sorry σε όσους αγγαρεψα να τραβήξουν αμάξια για να φύγω..
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Vag said:
sorry σε όσους αγγαρεψα να τραβήξουν αμάξια για να φύγω..
Έλα βρε Βαγγέλη...σιγά,είχε ένα θετικό αυτό...όταν το διαλύσαμε η μηχανή ήταν ζεστή και δεν κρυώσαμε ok234 ok234



Περάσαμε υπέροχα για άλλη μια φορά...
Χάρηκα που είδα άτομα μετά από καιρό assobracao,sotiris s + Μαρία,arkas,grg + withoutfiesta,m@kro + eleni,dante,stuparart + family
και γνώρισα και από κοντά νέα μέλη, vag + Μαρία,Vassos + Ελένη,gotfather
Η πίτα για άλλη μια φορά έγραψε,Ευχαριστούμε vasilisfiesta, 5 στα 5 έχεις.... ;D ;D
Ευχαριστούμε τον Νίκο και την Τζορτζίνα μου μας επέτρεψαν να τους καταστρέψουμε το μαγαζί :D :D

Φωτογραφικό υλικό δεν έχω καθόλου :'( :'( :'(


Το παράπονό μου ήταν ότι ο μιρκούλης μας δεν έπαξε μαζί μου  :'( :'( :'( την προηγούμενη φορά...δεν ξεκόλλαγε... giggle giggle αλλά είναι μέχρι να τον κάνω μια βόλτα στα Μέγαρα με την σαυρίστα μου driv2 driv2 driv2

Τα λεφτά που μαζεύτηκαν για τον φιλανθρωπικό σκοπό μας είναι 157e

Καλή χρονία να έχουμε,να είμαστε χαρούμενοι με υγεία και ευτυχία,δουλειές και πολλές πολλές μόντες στα Fiesta μας
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
scorpion said:
Χάρηκα που είδα άτομα μετά από καιρό assobracao,sotiris s + Μαρία,arkas,grg + withoutfiesta,m@kro + eleni,dante,stuparart + family
και γνώρισα και από κοντά νέα μέλη, vag + Μαρία,Vassos + Ελένη,gotfather

Εμενα με ξέχασες :(
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
;D ;D ;D ;D ;D

     

Maniacs, τα κάνουν όλα κ συμφέρουν ( ; ), καθαρίζουν, ποζάρουν, αλλάζουν στυλ ( O0) (ελπίζω οχι κ απόψεις), παντρευονται (22xxx beer), αποπειρες δολοφονίας :)police:), πετσοκόβουν την τέλεια πιτα του Βασίλη (ph34r) (ευχαριστούμε για ακόμα μια χρονιά), ανοίγουν σαμπάνιες (προσπαθούν) (doh), τα λένε (42xxx frie )

Συμπέρασμα....  borred borred borred περίμενα περισσότερα απο σας  tease tease tease tease
πάλι καλά που ήταν κ ο Λάζαρος  biggrin worthy

Και του χρόνου maniacs να είμαστε καλά... :)

Ευχαριστούμε τα παιδιά του βορρά που έκαναν πολλά χλμ για να είναι μαζί μας, κάποιοι (2) υπο δύσκολες συνθήκες....  whistling  winkwink lol



Υ.Γ. Η αλήθεια είναι πως για το φιλανθρωπικό κομμάτι περίμενα περισσότερα απο όλους μας.....
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
έφτασα και εγώ σπίτι μου!!!!

όλα ήταν φανταστικά!!!! ένα μπράβο στην φανταστική οργανωτική μας που για μια ακόμα φορά διοργάνωσε άψογα την κοπή τις πίτας......

χάρηκα που γνώρισα και είδα μετά από καιρό πολλά από τα μέλη μας : Stelios mk1  + sofia , dante + Ηλέκτρα, sotiris s + Μαρια , Sweet_Squeeze , Scorpion + xristina , Flintmagic + Jamie Flintmagic , panosd + dimitra , Nos7 + Faidra7 , Vassos , grg019 + withoutfiesta , Godfather , Marvin + Σοφία , Vag , Montoya + Μαρία , Pitbull , kostg + karcher , ilias86 , Stuparart + Νατάσσα + Λάζαρο (παιδί θαύμα να τον χαίρεστε) , Panoswhite + Λία , thanos + Βιβή , WOLF + Λια , Lucifer , assombracao , vasilisfiesta+ Βαγγελίτσα , vagma και τον Παντελή Παντελίδη arkas

αν ξέχασα κάποιον sorry είναι από το jet lag ;D


stelios mk1..... το τσαγάκι γιατί σε μένα? υπονοείς τίποτα? ;D
Marvin..... το βίντεο ήταν όλα τα λ7 ok234
Panoswhite..... όλο εσένα βλέπαμε στο βίντεο..... :D
Nos7 ...... την σαμπάνια την κουνούσες λες και ήσουν ο Loeb :D (ευτυχώς δεν έβγαλες κανένα μάτι) :D :D :D
Scorpion ......άντε και την επόμενη στον γάμο, του .... (τον δικό σου..... :D :D :D :D) xristina θα πάμε να τον κλέψουμε.... :D :D :D
vasilisfiesta........ η πίτα ήταν τέλεια....
Stuparart ........ το καρότσι του Λάζαρου ήθελε ρουλεμάν τροχού το τσέκαρε ο ίδιος... :D
sotiris s....τα πατάκια κράτησε τα. δεν κάνουν για μένα.... giggle
grg019......η σερβιτόρα μας γ@μ#σ&... η μπύρα έφτασε μέχρι σώβρακο....(αυτό ήταν σεξουαλικό υπονοούμενο) :D :D :D
καταστηματάρχη.....το γκαζόν δεν έπαθε τίποτα... απλός το όργωσα για να σπείρεις..... giggle giggle giggle


άντε και του χρόνου με περισσότερα μέλη biggrin biggrin biggrin

ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

VASSOS

Pro Member
Aug 2, 2012
560
0
16
49
marousi
χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα εχθες ! η παρεα πολυ καλη,το περιβαλλον ζεστο!
ο κυριος scorpion τρελαθηκε να πηγαινοερχεται και αξιζει ενα μεγαλο μπραβο!
ενδιαφερουσα η συζητηση με τον κυριο kostg! κυριε nos7 να σου βαλω μια φωτια,
το sony ολα τα λεφτα!χαρηκα που γνωρισα και τον κυριο Montoya!και του χρονου
να ειμαστε καλα!!!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
@ M@κρο , Καταρχήν ένα μεγάλο μπράβο που μας θυμήθηκες όλους ήμασταν παρα πολλοί χα χα :)
Όσο για το Video ...μάλλον ήτανε ένα αφιέρωμα για την ιστορία μου δεν εξηγείται αλλιώς χα χα χα :p
Sorry που καμια φορα φώναζες και δεν σε άκουγα αλλα ήμουν αφοσιωμένος στην συζήτηση :D





ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ! ! !
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
m@kro said:
Scorpion ......άντε και την επόμενη στον γάμο, του .... (τον δικό σου..... :D :D :D :D) xristina θα πάμε να τον κλέψουμε.... :D :D :D
δεν έφτασε η σαύρα στα 200hp για να παντρευτώ  giggle giggle giggle giggle


VASSOS said:
ο κυριος scorpion τρελαθηκε να πηγαινοερχεται και αξιζει ενα μεγαλο μπραβο!
ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια,αλλά το αξίζει και η παρέα μας ;)


PanosWhite said:
Sorry που καμια φορα φώναζες και δεν σε άκουγα αλλα ήμουν αφοσιωμένος στην συζήτηση :D

3 φορές βάρεσε κόφτες 13.000 - 14.000 στροφές από τα γέλια του

Υ.Γ. ο κύριος nos7 ρώτησε τον κύριο vasilisfiesta (διάλογος)

nos7 - που είναι το φλουρί?
vasilisfiesta - 50e και θα σου πω
nos7 - όχι όχι,στην επόμενη κόντρα θα αφήσω το γκάζι
vasilisfiesta - σύμφωνοι




Υ.Γ. stuparart που είναι το κοτόπουλο? το είδες ?  giggle giggle giggle
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Επιστρεψαμε και εμεις μετα απο πολλες και κουραστικες ωρες ταξιδιου. Περασαμε απλα ΤΕΛΕΙΑ το μονο κακο ηταν οτι περασε πολυ γρηγορα το Σ/Κ και δεν σας χαρηκαμε ολους οπως θα θελαμε. Ενα μπραβο στα παιδια για την οργανωση ολα ηταν καταπληκτικα και το μαγαζι φοβερο, Βασιλη συγχαρητηρια φιλε η πιτα ηταν πεντανοστιμη, χαρηκα που ειδα γνωριμες φατσες αλλα που γνωρισα τον Στελιο, τον Κωστα, τον Πανο και τον Δημητρη ευχομαι την επομενη φορα να εχουμε περισσοτερη ωρα στη διαθεση μας.
Να εισαστε ολοι καλα με υγεια και ευτυχια σε εσας και τις οικογενειες σας, προσοχη στο δρομο και του χρονου να μαζευτει ξανα η οικογενεια των fiestamaniacs!!!

Υ.Γ. Νικολα χρωστας ακομα την κοντρα δεν το ξεχναω!!     
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
δεν ξερω τι λετε εγω περασα τελεια φετος βασικα δεν εχω φυγει ακομα.....
χαρηκα που σας ειδα παλι ολους κι ευχομαι του χρονου ακομα καλυτερα περισσοτερα οταν επιστρεψω
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
Νομίζω οτι το αρχικό ερώτημα για την πίτα απαντήθηκε με πολλά εύσημα και απίστευτη γεύση ok234
Βασίλη για ακόμα μια φορά έγραψες ok234 ok234 ok234

Μια χαρά ήμασταν με άψογο κλίμα, μια καφετέρια για την πάρτι μας, κόσμο και κοσμάκη για την πίτα του 2013, γέλια, χαρά, φίλους παλιούς και καινούριους, όλα τα μέλη απο επαρχία και τον Βορρά στην Αθήνα...τι άλλο θέλαμε??? Μια χαρά είπα πριν οτι ήμασταν??? Γράψτε λάθος...Φανταστικά...άψογα...τέλεια ήμασταν biggrin biggrin biggrin Και όπως έλεγαν κάποιοι αθάνατοι ηθοποιοί...είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα :D :D :D

Ιάκωβε η επόμενη σαμπάνια και η επόμενη fiesta= γιορτή "στο γάμο του"...το δικό σου θα έλεγα εγώ...εσύ τι λες??? giggle giggle giggle

Όσο για τον stuparart junior νομίζω οτι έκλεψε τις καρδιές όλων για άλλη μια φορά ως ο πρώτος μικρός των fiestamaniacs ;) ;) ;)

Ένα μεγάλο μπράβο και ακόμα πιο μεγάλο συγχαρητήρια στην ομάδα της οργανωτικής για την υπέροχη βραδιά που διοργάνωσαν b209 b210 boohoo μα κυρίως για την πρωτοβουλία τους να προσφέρουν τα χρήματα των λαχνών σε παιδιά που πραγματικά το έχουν ανάγκη & να τους χαρίσουν χαμόγελα ok234

Νομίζω πως η εικόνα του κοψίματος της πίτας όλων μαζί των μελών της οργανωτικής ήταν η ωραιότερη εικόνα για ένα club ενομένο και δυνατό που αντιμετοπίζει κάθε κρίση, κάθε εμπόδιο και κάθε δυσκολία των καιρών ok234 ok234 ok234

Εύχομαι σε όλα τα μέλη μια πραγματικά Καλή Χρονιά με υγεία πάνω απ όλα, με ευτυχία και με πολλές πολλές συναντήσεις και γιατί όχι εκδρομές γεμάτες παρεΐστικο κλίμα και άπειρα χαμόγελα όπως κάνουμε πάντα άλλωστε οι fiestamaniacs  ;) ;) ;)

Marvin το να σου πω οτι το βίντεο τα σπάει, είναι κάτι που σίγουρα το έχεις ακούσει απ'όλους και το ακούς συνέχεια...εγώ δε θα σου πω λοιπόν κάτι τέτοιο παρά θα σου προτείνω να σκεφτείς ν'ασχοληθείς κάποια στιγμή με διαφήμιση ή με σκηνοθεσία ή κάτι τέτοιο δημιουργικό τέσπα ::) ::) ::)

Καλή αρχή λοιπόν για ένα ομαδικό & δυναμικό 2013 :exclaim: :exclaim: :exclaim:
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
επεστρεψα κι εγω
νταξ με καλυψανε τα παιδια πιο πανω φετος ηταν ολα τελεια το μαγαζι υπεροχο και ολο δικο μας χαρηκα που ειδα τους παντες αν και δεν μιλησα με ολους χαρηκα παντως πολυ που σας ειδα ξανα

υγ1  ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω  μπαμπη και λουκια  για τα γνωστα, ξερεις εσυ αδερφε!
υγ2  ευχαριστω τον νικολα και την νατασα για την υπεροχη βραδια που περασαμε θα μπορουσα να καθομαι μηνες και να μιλαω μαζι σας
υγ3 ειχα την τυχη να περασω περισσοτερη ωρα με τον μικρο λαζαρο (ετσι για να ζηλευετε) τα ειπαμε κι ολας
και υγ4 τελειωσε και η σιλά......
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread