Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Aggelos Mpa

Original poster
Member
May 10, 2010
182
2
0
40
ειναι πολλα τα χρηματα που ζητανε αν σκεφτης οτι το κοστος απο τα ανταλλακτηκα δεν ξεπερνα τα 75ε
και ειναι σχετηκα ευκολη δουλεια αρκη να εχεις το σωστο εργαλειο που ποιανει τους κολιεδες γιατι εγω που δεν το καταλληλο εργαλειο ταλεποριθηκα λιγο για να βγαλω τους κολιεδες γιατι ειναι και σε σημειο που δεν ποιανοντε ευκολα.πιστευω μπορεις να παρεις τα ανταλλακτικα και σε οποιο συνεργειο να πας το πολυ να σου παρει 30-40 για την εργασια του.επισης το ανω κολλαρο του ψυγειου μπορεις να το παρει ιμιτασιον γιατι το γνησιο το τσιμπανε και δεν εχει καμια διαφορα.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
50 έχει το άνω κολλάρο σε γνήσιο και 25 σε ιμιτασιον και τα κολλάρα του καλοριφερ 30 γνήσια
Από τα υπόλοιπα που ζητάνε είναι η εργασία τους που είναι πολλά τα λεφτά για εργασία
 

yiannis

Rookie
May 9, 2014
14
0
1
38
Κατάλαβα κ σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.Μηπως μπορεί να μου προτινει κάποιος  ένα κατάστημα για να προμυθευτω τα κολλάρα;
 

pt1986

Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
yiannis said:
Κατάλαβα κ σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες.Μηπως μπορεί να μου προτινει κάποιος  ένα κατάστημα για να προμυθευτω τα κολλάρα;
μπορεις απο τον βασιλακη στη φιλολαου η απο τον αξωτη στα κατω πατησια.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread