Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Thodorisfiesta

Original poster
Member
May 15, 2011
282
1
0
31
Ανοιγω αυτο το θεμα γιατι ψαχνω καιρο κατι να διακοσμησω το κλειδη μου αλλα δεν βλεπω κατι που να με εντυπωσιασει εντος συνωρων..εκτος απ οτι ειδα ειναι διαφορετικα τα πραματα!!!;)πως σας φενεται??

http://www.ebay.com/itm/2PCS-High-Quality-Metal-Leather-Auto-Logo-Style-Key-Chain-Ring-Key-Fob-100-/230817031613?hash=item7b6a52b653&item=230817031613&pt=Apparel_Merchandise&var=&vxp=mtr
 

Thodorisfiesta

Original poster
Member
May 15, 2011
282
1
0
31
Tο ξερω...αλλα περιμενω γνωμες σε αυτα τα 2 θεματα που ανεβασα για το μπρελοκ και για τις βαλβιδες στο αλλο θεμα..μπορει να θελουν και αλλα μελοι να παρουν αν τους αρεσει να ακουσω γνωμες για μενα και να δουν και οι υπολοιποι..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Είναι κάτι πρωτότυπο, αλλά μου φαίνεται και κάπως "χοντροκομμένο". Σαν σαν κουβαλάς μαζί σου ένα ακόμα τηλεχειριστήριο συναγερμού και δεν ξέρω αν θα με βόλευε...
 

Thodorisfiesta

Original poster
Member
May 15, 2011
282
1
0
31
εγω δεν εχω τηλεχειριστηριο εξτρα ομως...ακομα τουλαχιστον!!!αλλα μου φενεται αρκετα εντυπωσιακο!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Ωραίο Φαίνεται Θοδωρή αλλά επειδή είναι μεταλλικό θα χτυπάει πάνω στα πλαστικά από τους κραδασμούς και θα είναι σπαστικό
είχα πιο παλιά ένα μεταλλικό μπρελοκ και επειδή χτύπαγε το έβγαλα τελειώς
 

Thodorisfiesta

Original poster
Member
May 15, 2011
282
1
0
31
αμα ειναι να με νευριασει και ακομα χειροτερα να μου κανει σημαδια στο πλαστικο καλυτερα αστο αστολιστο!!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δεν ξέρω αν έχετε παρατηρήσει γενικά, αλλά το τηλεχειριστήριο του Clifford δεν το έχω πάνω στα κλειδιά του αυτοκινήτου αλλά ή στο παντελόνι ή σε κάποιο τσαντάκι. Ο λόγος είναι αυτός που αναφέρατε παραπάνω, κοπανάει δεξιά αριστερά όταν είναι πάνω στο κλειδί και μου σπάει τα νεύρα. Στο κλειδί υπάρχει μόνο ένα δερμάτινο μπρελόκ της Ford, το οποίο είναι μαλακό και δεν κάνει γρατσουνιές ούτε κοπανάει.
 

kapsalis

New member
Aug 20, 2011
54
0
0
36
Ηρακλειο
εγω παντώς παράγγειλα αυτό εδω. http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280965617684&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160#ht_541wt_1216
Μοιαζει με το προτελευταιο που εχεις απο πιο πανω..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread