Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Zaxarias_d

Original poster
Rookie
Jul 26, 2018
10
0
0
26
ΑΘΗΝΑ
Σε διαφορα μερη της χωρας μας, λογω των καιρικων συνθηκων ακομα και τωρα καποιοι απο εμας αντιμετοπιζουμε προβλημα με την μετακινηση μας λογω του οτι πολλοι δρομοι εχουν αλατι κατω αλλα και αλλοι οι οποιοι δεν εχουν, μονο με την μεταφορα μας εκεινες τις μερες <<φαγαμε>> αρκετο αλατι. Γνωριζει κανείς μερη στην Αθηνα ή ακομα και στα υπολοιπα μερη να μας πει που μπορούμε να κανουμε ενα σωστό πλυσιμο του αυτοκινητου απο κάτω
 

aft3rgl0w

New member
Apr 22, 2018
82
4
8
43
Cholargos
Μοντέλο
MK8
οπου κανεις απο πανω σου κανουν και απο κατω,....αν εχουν αναβατόρι.
πχ σε πλυντήρια ή βενζινάδικα κτλ..δεν χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο. απλα μπορει να δώσεις και 3-5ε παραπανω. ειναι καλο παντως 1-2 φορες το χρόνο να του ρίχνεις ενα πλυσιμο απο κάτω, εγω το κάνω πχ στο τέλος του χειμώνα ας πουμε..απρίλιο και μετα κανα οκτώβριο κ.ο.κ
 

PatRinos

Rookie
May 16, 2018
36
0
0
Κανένα καλό καθαριστικό ζαντών έχει να προτείνει κάποιος ?
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Υπάρχουν πλυντήρια με tunnel που έχουν και πλύσιμο σασί, π.χ. στο Pitstop που πάω εγώ, είναι 1€ επιπλέον ή περιλαμβάνεται στα πακέτα μέσα-έξω ;)
 

TakiST.rr

Rookie
MK7.5
Aug 30, 2017
19
0
1
34
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
PatRinos said:
Κανένα καλό καθαριστικό ζαντών έχει να προτείνει κάποιος ?

Έχω ακουστά το ΙronX της carpro. Απλά έχω ακούσει και καλά και άσχημα σχόλια.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1554895455[/time]
Zaxarias_d said:
Σε διαφορα μερη της χωρας μας, λογω των καιρικων συνθηκων ακομα και τωρα καποιοι απο εμας αντιμετοπιζουμε προβλημα με την μετακινηση μας λογω του οτι πολλοι δρομοι εχουν αλατι κατω αλλα και αλλοι οι οποιοι δεν εχουν, μονο με την μεταφορα μας εκεινες τις μερες <<φαγαμε>> αρκετο αλατι. Γνωριζει κανείς μερη στην Αθηνα ή ακομα και στα υπολοιπα μερη να μας πει που μπορούμε να κανουμε ενα σωστό πλυσιμο του αυτοκινητου απο κάτω
Γνωρίζω έναν στην Πάτρα. Δεν ξέρω αν σου κάνει.
 

PatRinos

Rookie
May 16, 2018
36
0
0
TakiST.rr said:
Έχω ακουστά το ΙronX της carpro. Απλά έχω ακούσει και καλά και άσχημα σχόλια.

Ευχαριστώ ! Μπορείς να μου πεις και που θα το βρώ ?
 

TakiST.rr

Rookie
MK7.5
Aug 30, 2017
19
0
1
34
Πατρα
Μοντέλο
MK7.5
PatRinos said:
Ευχαριστώ ! Μπορείς να μου πεις και που θα το βρώ ?

Ψάξε και στο internet. Νομίζω έχουν αρκετούς αντιπρόσωπους στην Ελλάδα. Εναν που γνωρίζω είναι η dazzlecar στην Θεσ. έχει και eshop ομως.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1554895442[/time]
aft3rgl0w said:
οπου κανεις απο πανω σου κανουν και απο κατω,....αν εχουν αναβατόρι.
πχ σε πλυντήρια ή βενζινάδικα κτλ..δεν χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο. απλα μπορει να δώσεις και 3-5ε παραπανω. ειναι καλο παντως 1-2 φορες το χρόνο να του ρίχνεις ενα πλυσιμο απο κάτω, εγω το κάνω πχ στο τέλος του χειμώνα ας πουμε..απρίλιο και μετα κανα οκτώβριο κ.ο.κ

γενικά και τα απλά πλυντήρια κάνουν ενα "μικρό" πλύσιμο από κάτω αμα τους το ζητησεις. Όχι βεβαια κατι εξονυχιστικό.
 

PatRinos

Rookie
May 16, 2018
36
0
0
TakiST.rr said:
Ψάξε και στο internet. Νομίζω έχουν αρκετούς αντιπρόσωπους στην Ελλάδα. Εναν που γνωρίζω είναι η dazzlecar στην Θεσ. έχει και eshop ομως.

Ευχαριστώ. Δυστυχώς στο e-shop του dazzlecar δεν είναι διαθέσιμο το συγκεκριμένο καθαριστικό.
 

aft3rgl0w

New member
Apr 22, 2018
82
4
8
43
Cholargos
Μοντέλο
MK8
πολυ καλο θα ελεγα το ironX για ζάντα. δεν κάθεσαι να τις βγάζεις και γίνονται τζάμι όπως τα λέει και οπως θα εχεις δει και στα videa...αξίζει.
επισης δεν μπορω να θυμηθω απο που το πηρα.....μα με τίποτα όμως..
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
aft3rgl0w said:
πολυ καλο θα ελεγα το ironX για ζάντα. δεν κάθεσαι να τις βγάζεις και γίνονται τζάμι όπως τα λέει και οπως θα εχεις δει και στα videa...αξίζει.
επισης δεν μπορω να θυμηθω απο που το πηρα.....μα με τίποτα όμως..
Κοιταξε να θυμηθεις γρηγορα..γιατι το Θελω  biggrin  :D  :D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread