Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
Συγνωμη αν γραφω σε λαθος η σωστο τοπικ αλλα εχω δει στα περισοτερα και το επαθα και στο δικο μου σημερα οτι το καπακι απο το δοχειο των υαλοκαθαριστηρων ειναι μαπα εσπασε πηγα να βαλω απιονισμενο νερο και διαλυθηκε τωρα αυτο υπαρχει σαν ανταλλακτικο? το δικο μου ειναι κιτρινο σε αλλα ειναι μπλε μηπως ειναι πιο ενυσχυμενο το μπλε.
 

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
kostg said:
Το μπλε είναι το ανταλλακτικο, είναι αλλαγμένο δηλαδή.
οχι εγω τωρα εχω το κιτρινο αρα υπαρχει ανταλλακτικο πιστευω το κοστος του να ειναι γελοιο
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Φθηνό δεν το λες, ένα ταληράκι + έχει. Μακάρι να το βρεις σε καλύτερη τιμή.

Υ.Γ. κίτρινο είναι από το εργοστάσιο, μπλε το ανταλλακτικό
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
ότι και να βάζω σπάει. το κίτρινο που είχε πάνω ήταν σπασμένο όταν το πήρα . έβαλα μπλε και μου έσπασε και τώρα έχω ένα μαύρο απο ford transit του 1990 περίπου :p και αντέχει αλλά όχι για πολύ. αν βρει κανένας λύση με ενδιαφέρει και εμένα..
το κουλό είναι ότι το τιποζιτάκι δεν ζεσταίνεται πολύ τόσο ώστε να σπάσει..
το μπλέ το είχα πάρει 4€
το μάυρο δεν το πλήρωσα γιατί το πήρα μαζί με τα προβολάκια απο μια μάντρα μεταχ.
 

Ximiki Veltiosi

Pro Member
May 30, 2014
483
1
0
44
Αθηνα
προσφατα που το αλλαξα με το μπλε μου πηγε 5 ευρω. Πηγαινει παρτο καινουργιο δεν εχει νοημα γιατι το κοστος δεν ειναι απαγορευτικο ουτως η αλλιως.
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
    • Administrator
    • Moderator
  • #9
Έσπασε κι εμένα, το οποίο είναι μπλε(Παίζει να το είχαμε ξανά αλλάξει δεν ξερώ, όσο έχω εγώ το αμάξι μπλε το θυμάμαι)!Αλλά 5ευρώ πεταμένα.....
 

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
και εγω ενα ταλιρακι το αγορασα αλλα το βρηκα σε ενα μαγαζι με ανταλλακτικα ford 3,50 ευρω
 

manos.m

Administrator
Hero Member
Mar 22, 2015
1,281
47
48
33
Νέο Ηράκλειο
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK6.5
Πάρε όσα έχει .. θα χρειαστούν. :p
Το τελευταίο που έβαλα άντεξε 1 μήνα πρίν χαλάσει και δεν το ξανά αλλάζω δεν έχει νόημα
 

pirat

New member
Jun 13, 2015
70
1
8
Γιατί τόσο χάλι ρε παιδιά ε το καπάκι ? Εμένα μπλε έχει αλλά έτσι το πήρα πριν τρις μήνες οπότε μαλών το είχε αλλάξει ο προηγούμενος. Από τα καινούρια μοντέλα δεν ταιριάζει ? Μήπος και έχουν αλλάξει την ποιότητα
 

Nikol@r@s

Administrator
Staff member
Moderator
Mar 28, 2012
773
46
28
19
Αθήνα
Σήμερα έσκασα κι εγώ τα 3,5 ευρώ μου και το άλλαξα!Όταν έβγαλα το παλιό διαλυόταν, το έβγαλα κομμάτι κομμάτι!!Επίσης το καινούργιο είναι κίτρινο και όχι μπλε!!
 

pirat

New member
Jun 13, 2015
70
1
8
Οπότε μάλλον ξανά το άλλαξαν, ας ελπίσουμε να το άλλαξαν και ποιοτικά
 

pirat

New member
Jun 13, 2015
70
1
8
Και το περίεργο είναι ότι δεν είναι και πολύ κοντά στο μοτέρ  ;)
 

pt1986

Original poster
Pro Member
Jul 5, 2013
446
3
18
37
Θα επρεπε μετα απο χρονια που υπαρχει αυτο το μοντελο να φτιαξουν τουλαχιστον ενα απο σιλικονη η να βρουν την λυση 13 χρονια υπαρχει το μκ6 δεν μπορουν
 

stathis M

Member
Dec 5, 2012
224
1
18
το αγκιστρο του καπω σας φευγει καθε φορα που το τραβατε? εμενα ναι εχω αλλαξει 2 φορες το κουμπωμα που εχει στο φτερο αλλα τζιφος
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread