Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΖΟΓΛΟΥ

Original poster
Newbie
Apr 1, 2020
3
0
1
Όντας κάτοχος ενός Fiesta 1.0 ecoboost 2013 πριν από λίγες μέρες έμαθα ότι το τρέμουλο που παρατηρούσα το τελευταίο διάστημα όταν έβαζα μπρος το αυτοκίνητο και κρατούσε για λίγα δευτερόλεπτα οφείλεται σε καμένη φλάντζα κεφαλής. Η τιμή που μου έδωσε η αντιπροσωπεία στη Θεσσαλονίκη ήταν εξωφρενική (1300€).Γνωρίζει κανένας κάποιο αξιόπιστο συνεργείο στη Θεσσαλονίκη που να μπορεί να το επισκευάσει σε κάποια λογική τιμή;Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

george

Rookie
Jan 26, 2017
27
1
3
Φιλε δυσκολα να βρεις μια τιμη κατω απο 600 ευρω κατα την γνωμη μου.δεν ειναι απλα μια φλατζα.θα ανοιχτει μοτερ.θα παει η κεφαλη στο ρεκτιφιε για πλανισμα και το πιο σωστο θα ειναι να γινει πρεσαρισμα της για να αποκλειστει το ενδεχομενο ρηγματος της.επισης αφου θα κατεβει η κεφαλη θα μπουν και νεα τσιμουχακια βαλβιδων.δεν ειναι απλη διαδικασια.εγω θα πηγαινα σε καποιον που θα μου εξηγουσε τι και πως και που θα μου ενεπνεε οσο το δυνατον εμπιστοσυνη.
 

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΖΟΓΛΟΥ

Original poster
Newbie
Apr 1, 2020
3
0
1
Η φλάντζα αλλαχτηκε τελικά σε συνεργείο στα δυτικά της πόλης με τελικό κόστος 680€.Ηταν η καλύτερη προσφορά που βρήκα. Η δουλειά φαίνεται καλή. Ο χρόνος θα δείξει.
 

george

Rookie
Jan 26, 2017
27
1
3
Ευχομαι απο καρδιας να ειναι απροβληματιστο απο εδω και περα.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread