Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
οπως λεει και ο τιτλος ας ανταλλαξουμε αποψεις για τις καλυτερες παραλιες που εχουμε επισκεφθει!η καλυτερη παραλια που εχω επισκεφθει στη ζωη μου ειναι στην Λευκαδα και συγκεκριμενα στο πορτο-κατσικι!εντος Αθηνων απανια να παω για μπανιο αλλο πιο καλα ειναι προς Νεα Μακρη!
 
A

Anonymous

Guest
Mουρτερη  Ν. Ευβοια

Παναγια Χιλιαδου Κ. Ευβοια


Αγια Αννα  .Β.Ευβοια


οι πιο αγαπημενες μου και οι 3 βλεπουν Αιγεο Πελαγος!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πολυ επικαιρο θεμα, αυτη τη στιγμη βρισκομαι στη Ροδο σε μια παραλια στην περιοχη "Καλλιθεα". Φανταστειτε μια πολυ ησυχη θαλασσα, λιγο αερακι ισα να σε δροσιζει, πηγες να τρεχουν νερα στη θαλασσα και δεντρα για σκια. Ειναι Τ Ε Λ Ε Ι Α :)
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
kostg said:
Πολυ επικαιρο θεμα, αυτη τη στιγμη βρισκομαι στη Ροδο σε μια παραλια στην περιοχη "Καλλιθεα". Φανταστειτε μια πολυ ησυχη θαλασσα, λιγο αερακι ισα να σε δροσιζει, πηγες να τρεχουν νερα στη θαλασσα και δεντρα για σκια. Ειναι Τ Ε Λ Ε Ι Α :)
παιζεις με την υπομονη μου??? :mad: :mad: :mad:καλα να περασετε!!!! :D
 

Ail

New member
May 10, 2010
77
0
0
40
Θα συμφωνήσω απόλυτα για το μπάλο της κρήτης και θα προσθέσω το Ελαφονήσι. Όπως επίσεις το Σήμο στην ΕΛαφόνησο , το Γιανησκάρι λίγο έξω από τη Πάτρα και τις Καβουρότρυπες στη Χαλκιδικη. ::)
 

WOLF

Hero Member
May 10, 2010
1,561
0
0
49
Κορυδαλλος
kostg said:
Πολυ επικαιρο θεμα, αυτη τη στιγμη βρισκομαι στη Ροδο σε μια παραλια στην περιοχη "Καλλιθεα". Φανταστειτε μια πολυ ησυχη θαλασσα, λιγο αερακι ισα να σε δροσιζει, πηγες να τρεχουν νερα στη θαλασσα και δεντρα για σκια. Ειναι Τ Ε Λ Ε Ι Α :)
 
Καλα να περάσετε παιδιά περιμένουμε φωτό!!!! :)
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Η καλυτερη που εχω παει ειναι στην Ελαφονησο....Μαγευτικη!!!αυτα ειναι τα νερα στο λιμανι.... Οι φωτο δεν απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα...Τα νερα ειναι οπως ακριβως τα βλεπετε στις φωτογραφιες!
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Mairiliz said:
Η καλυτερη που εχω παει ειναι στην Ελαφονησο....Μαγευτικη!!!αυτα ειναι τα νερα στο λιμανι.... Οι φωτο δεν απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα...Τα νερα ειναι οπως ακριβως τα βλεπετε στις φωτογραφιες!


Έτσι είναι πραγματι, σαν την "πισίνα" απο τους αντίπαξους, έχει σημασία να ναι άσπρη η άμμος για να πάρει η θαλασσα αυτο το ωραίο τυρκουαζ χρώμα που βλέπουμε και σε κατι εξωτικές παραλίες..
 

Nitroking

Pro Member
May 9, 2010
384
0
0
kostg said:
Πολυ επικαιρο θεμα, αυτη τη στιγμη βρισκομαι στη Ροδο σε μια παραλια στην περιοχη "Καλλιθεα". Φανταστειτε μια πολυ ησυχη θαλασσα, λιγο αερακι ισα να σε δροσιζει, πηγες να τρεχουν νερα στη θαλασσα και δεντρα για σκια. Ειναι Τ Ε Λ Ε Ι Α :)

Good, Good! Ως φανταρος Ροδο ειχα περασει κι απο κει.. ;) Το στρατοπεδο ηταν πανω απο το Φαληρακι! :p
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Η καλύτερη παραλία είναι αυτή που δεν έχουμε πάει ακομα...

(εχω σαλτάρει απο το διάβασμα)
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
mk1 Stelios said:
...μου έφερες στην μνήμη μου το πρώτο ταξίδι που είχα κάνει με το μκ1 (τον γυρο της Πελοπονήσου)

Δεν είχα φτάσει στην Ελαφόνησο.Σε μία παραλία απέναντι απο το νησί κοντά στην Νεάπολη έκανα μπάνιο που τα νερά της και η άμμος ήταν ακριβώς ίδια με τις φωτογραφίες που έχεις αναρτήσει!!
Σε κάθε μακροβούτι δεν ήθελα να βγω στην επιφάνεια με τόσο μαγευτικά χρώματα βυθού!!
Αστο...παρολο που ειναι τοσο μακρια (κοντα 6 ωρες ταξιδι) το εχω κανει και σκ(Σαββατο βραδυ αναχωρηση απο Πατρα και σπογευμα Κυριακης επιστροφη) προκειμενου να παω σε αυτην την παραλια...Μιλαμε για τρελα!
 

GReenDim

Hero Member
May 31, 2010
960
0
0
63
Athens - GReece
  Η  Ελλαδα  ειναι  γεματη  πανεμορφες  παραλιες.
 
  Ειναι  δυσκολη  η  επιλογη !

 
 

mouta

Rookie
May 31, 2010
41
0
0
42
αχ γιατί μου το κάνετε αυτό;; εγώ στην δουλειά και εσείς ποστάρετε παραλίες........;;; σνίφ σνίφ
παρακαλώ τους κυρίους moderators να βάλουν μια τάξη στο θέμα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

καλύτερες παραλίες στην Αμοργό!!!!!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread