Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
πολύ ωραια χθες οντως, μαζευτήκαμε πολλοί και ατομα που δεν ειχαν δηλωσει οτι θα ειναι...μπραβο!!  biggrin παντα τέτοια να εχουμε.... φτου φτου!! να μην μας ματιάσουν!! Αυτο που παρατήρησα χθες ηταν οτι δεν τραβήξαμε καθολου φωτογραφιες..... tease τοσο αφωσιωμενοι είμασταν απο τις συζητήσεις μας που δεν το σκέφτηκε κανεις? ουτε καν εγω?  :D giggle σας λυπηθηκα και ειπα για μια φορα να μην σας στραβώσω... :D
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Πολύ ωραία ήταν χτες,μαζευτήκαμε πολύ για ακόμα μια φορά.
Άντε κι ακόμα περισσότεροι την επόμενη φορα.
Στο θέμα φωτογραφίας υπήρχε θέμα στο πως να τις τραβήξουμε έτσι ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ...μα καλά ποιος διάλεξε αυτή την καφετέρια??qq
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
τελεια ηταν αν κ εμεις αργησαμε λιγο κ δεν σας ειδαμε ολους αλλα ηταν μοναδικη η θεα κ πολυ ωραιο το μαγαζι....μπραβο μας γι'ακομη μια φορα  ok234
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Dante! said:
τελεια ηταν αν κ εμεις αργησαμε λιγο κ δεν σας ειδαμε ολους αλλα ηταν μοναδικη η θεα κ πολυ ωραιο το μαγαζι....μπραβο μας γι'ακομη μια φορα  ok234

Εσύ τι ώρα ήρθες????

Μόνο μερικά αμαξάκια τράβηξα χτες.
   
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
mk1 Stelios said:
νυφοπαζαρο εχουμε κ ειναι ολα τα ασπρα?

αρχισαμε παλι τις κακιουλες Στελιο??


Παιδια ειλικρινα στεναχωρεθηκα που δεν μπορεσα εχτες να ερθω αλλα ειχε ο κολλητος μου γενεθλια!!!...χαιρομαι παντος που περασατε καλα!!!
 

maxitis13

New member
Aug 28, 2010
75
0
0
ολα ηταν απιθανα... ημουν κ γω εκει κ το ειδα τελευταια στιγμη κ ηρθα... αχ αυτος ο συναγερμος μου... ειναι οκ δεν ειχε κατι χιχιχιχι κ αυτη η ποπη επιτελουσ βρικε την μαρια της.... περασαμε τελειαααα μπραβο μας!
 

dimitris mk7

Member
Mar 5, 2011
104
0
0
141
αθηνα
να γραψω και γω κατι!ναι?πραγματικα περασα και γω πολυ ομορφα!με οσα παιδια γνωριστηκα και μιλησα εχω τα καλυτερα να πω!αναμενω την επομενη συναντηση τωρα για να γνωριστουμε και καλυτερα!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
fanakias said:
Να δω εμεις οι μακρινοι ποτε θα μπορεσουμε να παρεβρεθουμε.... :-(

9-10 Απριλίου θα σου δοθεί μια ευκαιρία  tease http://www.fiestamaniacs.gr/forum/http://fiestamaniacs.gr/phpbb5/viewtopic.php?t=3
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread