Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
Τελικα η συναντηση μας θα πραγματοποιηθει την Πεμπτη στις 3 Ιουνιου και ωρα 20:30
στο καφε Terra Petra στην Πετρουπολη και οχι στο Verde.
Υπηρξε προβλημα χωρου και δυστυχως θα πρεπει να αλλαξουμε τοποθεσια συναντησης.
Ζηταμε συγνωμη και ελπιζουμε να σας δουμε ολους εκει!

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας!

Εμείς σε κάθε περίπτωση θα είμαστε εκεί για να απολαύσουμε την θέα απο ψηλά, να συζητήσουμε και να αναλύσουμε οτι θελετε  :)

Πληροφοριες για το πως θα ερθετε :

Από την Λ.θηβών στρίβετε αριστερά μετά τον ΛΑΚΙΩΤΗ στην Πετρουπόλεως και ανηφορίζετε προς τα πάνω όπου μετά η ίδια η οδός γίνεται 25ης Μαρτίου...
Στο τέλος του δρόμου κάνει ο δρόμος λοξά αριστερά προς το βουνό και φτάνετε στο μεγάλο parking που έχει και που θα αράξουμε τα αυτοκίνητα μας όλοι σε σειρά για να βγάλουμε τις απαραίτητες φώτο....  ;D

Χαρτης

Terra Petra,
Θέατρο Πέτρας, Πετρούπολη,
Τηλ 210 5060694
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ρε παιδια γιατι μου το κανετε αυτο?Τωρα εβλεπα στο gps πως να ερθω,μονο 15χλμ ειναι.Τα λεμε Πετρουπολη.Μην πλυνετε αμαξια γιατι θα βρεχει.Εγω ακουσα βροχες και αμα το πλυνω σιγουρα θα βρεξει.Ειμαι γκαντεμης τι να κανουμε.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Χαχαχα κρυφτούλι….. ναι… και εμείς θα ήμαστε πιστοί στο ραντεβού μας. Τα λέμε πάνω!

@StuparArt+1
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
nos7 said:
οπου και να πατε ο nos7 παλι μεσα θα ειναι.....ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΕΤΕ :p :p
αρε nos γατα εισαι...οπου κ να παμε τσαααακ θα εμφανιζεσαι μπροστα μας  :)  :p  
ισως να μη μπορεσω να ερθω σ'αυτη την συναντηση...θα προσπαθησω ομως  ;)
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Λειπει ο Μαρτης απ την Σαρακοστη????ΟΧΙ!!!Ο Vouts γιατι να λειπει απο την συναντηση? :p

Μεσα κ εγω... :D
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Φτερουγα περνα μετα για λιγο ρε συ....Εμεις εκει θα ειμαστε!!!!Περνα να πεις ενα γεια...
 

Φτερούγας!

New member
May 11, 2010
58
0
0
33
Aγ.Παρασκευή
Φίλε μου vouts το σκέφτηκα και αυτό που λες,εγώ ομως επειδή οφείλω να είμαι στο ωδείο ως καθηγητής προβλέπω τα παιδιά να μην έρχονται για μάθημα λόγω της απεργίας των μέσων μεταφοράς οπότε αν δεν εμφανιστούν θα την κάνω κι εγώ προς τα εκεί απλά ίσως αργήσω λίγο...

παίζει να με δείτε μαζί με μια φίλη μου θα έρθω !
α! και φέρτε μαζί σας κανα παραπάνω αυτοκολλητάκι να τα αλλάξω κι εγώ!!
 

angie

Newbie
May 11, 2010
2
0
0
41
alimos
καλα να περασετεεεεεεεε :) ο southern sun δεν μας θελει στην παρεα του και βαζει ωρα συναντησης 20:30, ετσι ωστε εμεις που δουλευουμε να μην μπορουμε να ερθουμε :p (πλακα κανω πετρο! τα αυτοκολλητακια μου ακομα να τοποθετηθουν στους υαλοκαθαριστηρες, ..ts ts ts :) )
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread