Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
Το φεγγαρι ρε παιδια...το φεγγαρι!!!  :D
Ολα ωραια χτες, το κλιμα ζεστο οπως παντα! Ενα παραπονο μονο! Εκεινα τα 3 αυτοκινητα (το ταυρακι,το αλογακι και το Μ3) μας χαλασαν τον σχηματισμο και δεν μπορεσαμε να παρκαρουμε τα αμαξια μας στη σειρα ρε γαμωτο!
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Χαχαχαχααχαχαχαχα ...αμαν πια με αυτο το φεγγαρι ... Ολα ηταν πολυ ωραια χτες ... Εχεις δικιο ρε Δημητρη με τα χρεπια που πηγαν στο παρκινγκ και μας φαγανε τις θεσεις :p ...
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
Όσα χρόνια & αν περάσουν οι fiestamaniacs θα φημίζονται πάντα για το ζεστό φιλικό παρεΐστικο κλίμα ok234 ok234 ok234

'Ετσι λοιπόν άλλος ένας χρόνος μπήκε με μια υπέροχη πρώτη συνάντηση του χρόνου & πως να μην ήταν άλλωστε αφού η συνταγή είναι πετυχημένη και δοκιμασμένη και τα υλικά της δεν είναι παρά:
- φανταστική παρέα,
- ζεστό κλίμα,
- παρεΐστικη διάθεση,
- γέλιο,
- την ίδια τρέλα όλων για τ'αυτοκίνητα,
- & ένα θετικό ξεκίνημα για μια ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ biggrin biggrin biggrin

Βασίλη πραγματικά σ'ευχαριστούμε πολύ για την πρόθεσή σου να μας γλυκάνεις στην πρώτη συνάντηση του χρόνου...προσωπικά δεν πήρα - αν και είμαι σίγουρη οτι ήταν υπέροχα γλυκά - γιατί έτσι κι ανέβω στη ζυγαριά είμαι σίγουρη πως εκτός του ότι θα βάλω τα κλάματα, η βελόνα της θα τρελαθεί να γυρίζει :'( :'( :'( Να σαι σίγουρος όμως οτι κρατάω parking στο στομάχι μου για την υπέροχη πίττα που θα φτιάξεις ok234 ok234 ok234

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ,ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ 2013 & να είμαστε πάντα όλοι καλά για ακόμα άπειρες πετυχημένες συναντήσεις!!!  ;) ;) ;)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Αυτά τα κορίτσια τι συζητάνε με τόσο νάζι.... ??????
DSC04667_zps91e7afd8.jpg
DSC04669_zpsf008c701.jpg

DSC04668_zps02c822ad.jpg
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Άλλη μια δύσκολη χρονιά έφυγε και μια καινούρια μπήκε...όμως οι fiestamaniacs έχουν αποδείξει περίτρανα οτι δε μασάνε ούτε απο δυσκολίες, ούτε απο εμπόδια, ούτε απο προβλήματα...όλα τα ξεπερνάνε με επιτυχία όπως άλλωστε είναι & οι συναντήσεις τους, με επιτυχία...τι άλλο???

Άλλη μια επιτυχημένη συνάντηση ήταν και η πρώτη συνάντηση του χρόνου, & όπως λένε, ότι ξεκινάει καλά έτσι και τελειώνει...με πολύ κέφι, γέλιο, ζεστή ατμόσφαιρα, παρεΐστικο κλίμα και με αρκετά τερατάκια παρκαρισμένα να κοσμούν το parking του dia noche ok234

VasilisFiesta ευχαριστούμε πολύ για τα γλυκά που μας έφερες & γλύκανες παραπάνω την ήδη πολύ όμορφη ατμόσφαιρα...μπορεί να μην έφαγα εκείνη τη στιγμή όμως να σαι σίγουρος οτι θα σε δικαιώσω στην πίττα biggrin

Εγώ απ τη μεριά μου δεν έχω παρά να ευχηθώ μια δυναμική & δημιουργική νέα χρονιά για τους fiestamaniacs...υγεία πάνω απ όλα σε όλα τα μέλη οργανωτικής & μη...πολλές όμορφες συναντήσεις με άψογο κλίμα όπως ήταν κι αυτή που μας πέρασε & γιατί όχι, αρκετές εκπλήξεις εφόσον μας το επιτρέπουν οι καιροί και οι καταστάσεις  :D

ΚΑΛΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ FIESTAMANIACS...ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ...ΚΑΛΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ...ΚΑΛΕΣ ΜΟΝΤΕΣ & ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΚΑΛΑ ΑΣΦΑΛΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Πάμε δυνατά fiesta_2
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
αργησα λιγο αλλα τι ειναι 1,5 μηνας μπρωστα στην αιωνιοτητα??  giggle giggle giggle

για αρχη μολις μπηκα μεσα ειδα ενα σαραβαλακι...


μετα ηρθε διπλα μ και παρκαρε αλλο ενα...


Η φιεστοπαρεα μας...


τα καμαρια μας...



το υπερτατο λιωσιμο...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread