Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Οντως η χτεσινη συναντηση ηταν ολα τα λεφτα....Το μαγαζακι ωραιο...Πραγματικα ενα βημα απο την θαλασσα...Η παρεα ολων μας ευχαριστη,το φεγγαρι απιστευτο αλλα το point στην χτεσινη μερα ηταν στην βολτα,στο πεταλο,το club με τα καγκουρακια με τις μηχανες και τα strobe lights....Καταραμμενοι μπατσοι!!!Ευλαβικα 50-60 km/h...Τσαμπα τα σχεδια crisfrou.... :p


Αντε και στην επομενη συναντηση!!!
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Η χθεσινή συνάντηση ήταν καταπληκτική..το κλίμα υπέροχο, η παρέα εξίσου πολύ καλή, το μαγαζί πολύ ωραίο, η θέα με την πανσέληνο εξαιρετική νομίζω οτι έκλεψε την παράσταση και είμασταν κυριολεκτικά ένα βήμα δίπλα στην θάλασσα.. ορίστε και μερικες φωτογραφίες..

 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Αααα πολυ ωραιες φωτογραφιες!!!Μπραβο Χριστινα!! Και πολυ ωραιο το μαγαζι! Πολυ καλη επιλογη! ;)
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
ελα ντε απο τα παιδια με τα 7αρια δεν εχουμε τιποτα?
 
Ήταν χάλια χθες!! Με είχαν περικυκλώσει σε μια φάση τέσσσερις γυναίκες....είχα και πάνω απο το κεφάλι μου την πανσέληνο ,το κύμα να σκάει στα πόδια μου...απελπισία δεν άντεξα άλλο και λέω να φύγω το Σ/Κ να πάω να κάνω κανέναν αγώνα να ξεχαστώ!!!  ;D  
Για την βόλτα στο πέταλο όλα τα λεφτά! ...αφού δεν με πήραν τα παιδιά με τις μηχανές να με πάνε συνοδεία μέχρι το σπίτι μου...   :p
 

falcon

Member
May 12, 2010
211
0
0
40
περιστερι
μια χαρα ολα παιδες..... στην βολτα χαλαστηκαμε λιγο αλλα οκ δεν πειραζει..next time(δεν μπορουσα να το πατισω και λιγο μ@μω την τυχη μου)
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ας πω και εγω με την σειρα μου
ολα ηταν τελεια εχθες πολυ καλο κλιμα,μεγαλη παρεα,ωραιο το μαγαζι,λιγο μας τα χαλασαν τα στρουμφακια αλλα οκ
οσο για το μερος συναντησης,λογικα ειναι αυτα που λετε ολοι σας για το μαγαζι,αφου κανονισα εγω...(δεν θελω σχολια)
αντε να ερθει και η επομενη....
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Πραγματικά η χθεσινή συνάντηση ήταν πολύ καλή, το μαγαζί με μια λέξει (πασαρέλα) :eek:. Να ξαναπάμε γιατί νομίζω πως μου πέσανε κάτι ψηλά στο βυθό. :p :p
Δυστυχώς ξέχασα την φωτογραφική…. Για αυτό την επόμενη φορά σας θέλω  :D :D :D :D
 
A

Anonymous

Guest
Nα δουμε ποτε θα καταφερω να πιω και εγω κανα καφε μαζι σας!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
εμεις οι ΜΚ7 ειμαιστε παντα αδικιμενοι σε θεμα φωτο RAZ.....:p :p :p :p

αλλα δεν μας χαλαει γιατι εχτες ηταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ με μια λεξη,ωραια παρεουλα,χαρηκα που γνωρισα απο κοντα και αλλον εναν Πειραιωτη τον RAZ αλλα την καναμε νωρις λογο με RAZ και DANTE 1)λογο στρουμφ 2)λογο υποχρεωσεων την αλλη μερα και 3) λογο λαθος συνενοησεις με τον vouts

FALCON παλι καλα που δεν ανοιξες στην ευθεια του ribas γιατι εγω ειμουν με σπασμενη τριρη και ξαφνικα σε ειδα να περνας απο διπλα μου χαλαρα και απλα σε καταλαβα απο τον ηχο γιατη δεν προλαβα να δω τιποτα αλλο :p :p
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
MITSOS FIESTA said:
Nα δουμε ποτε θα καταφερω να πιω και εγω κανα καφε μαζι σας!
οποτε μπορεις,εμεις σε περιμενουμε Μητσαρα! ;)ενα τσιγαρο δρομος ειναι η Χαλκιδα!
 

vagma

Hero Member
καλα ρεεεεεεεεεεεεεεε κανατε συναντηση.............ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ?????  :p.........θα σας δειξω εγω........... :p........στην επομενη συναντηση.......χαχαχαχαχα εγω εκανα τα μπανακια μου στο mykonos island  ;D...........αφου περασατε καλα χωρις εμενα............εεεε τοτε δεν ξαναρχομαι  :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread